Napsali o nás

Vybraný oblek vypadal, že byl ušit na mou osobu

Vážení kolegové,

dnes jsem u vás koupil oblek s doplňky. Původně jsem se přišel  podívat do vaší prodejny na vaši nabídku  bez cíle provést nákup. Šlo o informační návštěvu.  Ovšem ochotou a snahou vaší zaměstnankyně, slečny Zdeňky Procházkové, ukázat mně  maximum obleků s ochotou jí vlastní  mne oblékla tak, že jsem nemohl odmítnout nákup. Vybraný oblek vypadal, že byl ušit na mou osobu i když nejsem konfekční tip, tak jsem  nabízené zboží i s doplňky   koupil. Slečna se po dobu výběru obleků nevnucovala, ale svou profesionalitou a ochotou vyhovět požadavkům zákazníka přesvědčila mne o vhodnosti dané nabídky.

Slečna Procházková je vzorná po všech stránkách. Ve svém životě málo chválím a navíc pochvalu napsat, to nedělám, ale její chování, profesionalita a vkusná ochota mne donutila k tomuto e-mailu.

S pozdravem

Ludvík Štumpa“

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...