Napsali o nás

Při nákupu oblečení jsem se snad poprvé v životě cítil příjemně

Milý kolektive BANDI,

rád bych vám touto cestou poděkoval za pomoc při nákupu obleku. Musím se přiznat, že kupování módy obecně nepatří k mým oblíbeným činnostem, spíše naopak.

O to krásnějším překvapením pro mě byla včerejší návštěva vaší prodejny. Milá, přátelská a ochotná obsluha i celková pohodová atmosféra byly důvodem, že ze mě brzy opadla nervozita a světe div se, při nákupu oblečení jsem se snad poprvé v životě cítil příjemně. Určitě i proto, že jsem díky paní prodavačce brzy získal důvěru v to, že se nám povede vybrat dobře padnoucí a pohodlný oblek. A tak jsem nemyslel na co nejrychlejší úprk z prodejny (mé obvyklé motto zní "rychle kup a zmiz"), ale v klidu, s kávou s dobrými radami si vybral i nějakou tu kravatu.

Jedinou malinkatou výtkou tak zůstává to, že zážitek pro mě byl natolik silný, že jsem usnul až ve 2 hodiny ráno. :-)

Ještě jednou tedy děkuji a těším se shledanou při některém mém dalším nákupu.

Lukáš

 
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...