Napsali o nás

Vřele a svědomitě mi pomáhali se vším, co jsem si přál

Dobrý den,

dne 12. 12. 2015 jsem si ve Vaší prodejně v Pardubicích chtěl zakoupit nějaké košile a kravaty z Vašeho sortimentu. Byl jsem velmi mile překvapen vstřícností a ochotou celého personálu pobočky a především dámou Markétou Málkovou, která mi dělala osobní poradenství a vřele a svědomitě pomáhala se vším, co jsem si přál.

Došlo jak na koupi kravat, tak i na úpravu saka z obleku, který jsem si na stejném místě před rokem před Vánoci kupoval, jelikož se mi změnily tělesné proporce, a potřeboval jsem jej zúžit. I s tímto mi slečna nebo paní Málková velmi odborně a ochotně poradila a trpělivě vše, co mě zajímalo, vysvětlovala. Měla vynikající nápady a uměla skvěle variovat s věcmi, o které jsem měl zájem. Našla řešení i tam, kde já ho neviděl.

Touto cestou bych rád výše jmenované dámě poděkoval za její vstřícnost, pomoc a ochotu. Stejně tak celému personálu, a to i když jsem zboží zakoupil těsně před zavírací dobou, která pro ně nebyla v ohledu k zákazníkovi, žádnou překážkou.

Všem ve Vaší firmě, potažmo i Vám, pane řediteli, chci popřát pěkné Vánoce, úspěchy do nového roku 2016 a jen tak profesionální personál, jako je v pardubické pobočce.

Dnes si jdu vyzvednou upravené sako a těším se na osobní návštěvu právě zmiňované pobočky v Pardubicích.

S přáním pěkných vánočních svátků

Petr Škoda
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...