Napsali o nás

I můj přítel který nesnáší nakupování, neměl jedinou připomínku.

Dobrý den,

chtěla bych Vám upřímně poděkovat za Vaši značku. Nejen že sortiment je opravdu velký, kvalitní a cenově přijatelný, ale taky prodejny (navštívila jsem prodejnu v Ostravě a Olomouci) jsou příjemně zařízeny, personál milý a ochotný a člověk se tam cítí opravdu příjemně. I můj přítel který nesnáší nakupování, neměl jedinou připomínku. Spokojeně seděl v gauči zatímco já jsem vybírala kravatu za SMS z Velké Pardubické-perfektní nápad. Nezůstalo jen u kravaty. Taky chválím že si udržujete prodejny mimo nechutné nákupní centra typu Karolina apod. kde by mě ani nenapadlo do Vaší prodejny zavítat. Takže jen tak dál. Už teď se těším na další návštěvu.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...