Napsali o nás

Získali jste stálého zákazníka

Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat za kvalitu Vašich služeb a kvalitu Vašich pracovníků. Dnes jsem navštívil prodejnu v Ústí nad Labem. Na základě letáku a doporučení mých známých jsem do BANDI zavítal poprvé. Vysoká míra trpělivosti a odborné fundovanosti Vašich lidí (v mém případě konkrétně p. Bohuslavy Křížové) způsobila, že jsem v prodejně strávil mnohem více času, než jsem původně zamýšlel. Místo jednoho kusu oblečení jsem si odnášel zboží v hodnotě převyšující částku 5.000 Kč. Vždy mám radost, když se setkám s vysokou profesionalitou, kvalitou a ochotou. Získali jste stálého zákazníka, budu Vás ve svém okolí dále doporučovat. Mgr. Igor Culek, tajemník městského úřadu
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...