Napsali o nás

Děkuji za péči, zůstanu věrným zákazníkem

Člověk obvykle někam píše, když je velmi nespokojen či rozezlen. Myslím ale, že by měl napsat také v případě, že byl mile překvapen a potěšen. Potřeboval jsem koupit nový oblek. Na základě webové nabídky a kvalitní prezentace jsem si ze široké nabídky možností v Brně (Blažek, Delor, Royal, Volansky, Koutný ad.) vybral jako první k návštěvě právě vaši prodejnu. Hned se nás ujala vaše zaměstnankyně p. Monika. Od začátku nás vstřícně provázela výběrem, zjistila preference, citlivě vysvětlovala jaké kombinace a proč bychom měli volit atd. Nakonec jsem zakoupil nejen oblek, ale také košili, kravatu, pásek a boty. Ačkoliv nemám nakupování nijak v lásce, opravdu jsem si to užil. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali, zůstanu věrným zákazníkem, Josef Zeman
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...