DOTAZY zákazníků

Stal se i zázrak, že našli perfektně padnoucí oblek

Perfektní obsluha a servis. Činnost, kterou nemám rád (zkoušení oblečení) mi maximálně zpříjemnili a profesionálním přístupem překvapili. Stal se i zázrak, že našli perfektně padnoucí oblek na (elephant 105kg/176cm).

Touto formou chci poděkovat obsluze prodejny Bandi Ústí n/L.

Mohu si oblek přežehlit, abych kvůli malému pokrčení nemusel chodit do čistírny?

Ne. V žádném případě oblek nežehlete. Došlo by k poškození materiálu. Po přežehlení by mohly být vidět lesklé stopy po žehličce. Zvlášť u některých kombinací materiálů. Chcete-li si přežehlit puky na kalhotách, doporučujeme vložit mezi žehličku a kalhoty bavlněný hadřík. Pokud máte pokrčené sako například od řízení auta, pověste sako na ramínko a pokrčená místa napařte horkou párou. Vlákna se díky napaření uvolní a vrátí se do původního tvaru. Pokud vám tyhle způsoby nebudou fungovat, je čas dát oblek do čistírny.


Z jakého materiálu obleky šijete?

U pánských obleků klademe obzvlášť důraz na užitné vlastnosti. Proto návrháři od BANDI vybírají takové materiály, které zajišťují pohodlí, vzhled, prodyšnost, minimální mačkavost, zachování formy a další. Navíc mají obleky z kombinace materiálů delší životnost, jsou odolnější proti opotřebení a zabrání žmolkování. To vyžaduje zákazník, který preferuje praktické nošení obleku.

Podle toho, jakou funkci má oblek splnit, vybíráme materiály a jejich kombinace. Jedná se o materiály jako je vlna, polyester, viskóza, hedvábí. Pro náročné zákazníky máme také obleky ze 100% vlny. Na našich stránkách i na prodejnách je uvedeno materiálové složení u každého obleku.


Jak dlouho trvá úprava obleku na míru?

Doba úpravy obleku je věcí ujednání mezi vámi a poradcem a je přizpůsobena vašim potřebám.

Úpravy obleků řadíme chronologicky podle doby, kdy jste si oblek zakoupil, jak je složitá úprava obleku a podle zaplněného kalendáře mistra krejčího.

V rámci možností je možné upravit oblek na počkání nebo do druhého dne. Mistr krejčí však stihne za jeden den upravit určité množství obleků. Z tohoto důvodu není vždy možné upřednostnit úpravu obleku vašim potřebám. Proto nenechávejte koupi obleku na svatbu, promoci, ples nebo podobnou významnou událost na poslední chvíli.


Mohu zboží zakoupené na e-shopu vyzvednout, vrátit nebo vyměnit na prodejně?

Ne, toto nelze. Kamenné prodejny Pánské obleky BANDI jsou umístěny po celé České republice a mají svůj sklad. Výdejní místo internetového obchodu BandiVamos.cz je v Ostravě. Zboží zakoupené na e-shopu Vám můžeme zaslat na Vámi uvedenou adresu dobríkou, PPL nebo jinou službou. Stejným způsobem se zboží vrací nebo vyměňuje.


Chodím do práce denně v obleku. Vždy se mi brzy zničí. Co mám dělat, aby oblek vypadal jako nový co nejdéle.

Pánský oblek je společenské oblečení, nikoliv sportovní mikina. Není tedy vhodný k dennímu nošení a běžnému zacházení. Pokud chcete, aby vám vydržel oblek co nejdéle, doporučujeme následující. Pravidelně oblek očišťujte od smítek, vlasů a prachu pomocí jemného kartáčku. Abyste zachovali formu a tvar obleku, odkládejte jej na věšák s rozšířenými rameny. Uchovávejte oblek v ochranném obalu jak ve skříni, tak při převozu na cestách.


Můžu si objednat pánský oblek přes internet?

Ne, toto nelze. Pánské obleky BANDI jsou ušity na konfekční velikosti, kterými disponuje pouze malá část mužské populace. Stačí, abyste měl o trochu delší ruce nebo nohy a oblek už vám nesedí. Například v obleku s dlouhými rukávy budete vypadat, že jej máte velký.

Abyste vypadal v obleku dobře a měl úspěch, doporučujeme vám navštívit prodejnu a fyzicky obleky vyzkoušet. Odborní poradci vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího střihu a velikosti. V případě potřeby si můžete nechat upravit oblek na míru od profesionální krejčí BANDI VAMOS.


Mohu vyprat oblek v pračce?

Ne, toto nelze. Pánský oblek je možné čistit pouze v čistírně. Ta se zásadně řídí piktogramy na lístečku, který je uvedený na obleku. Je to z toho důvodu, že v čistírně projde oblek procesem suchého čištění a nedojde tak k poškození materiálu. V žádném případě tedy oblek neperte v pračce ani v rukách. Takovým způsobem zničený oblek nelze reklamovat.


Posíláte zboží na dobírku?

Ano. V případě, že si vyberete zboží ze sortimentu prodejny Pánské obleky BANDI a zavoláte či napíšete e-mail s poptávkou, zboží Vám na dobírku zašleme. Výjimku tvoří pánské obleky. Ty na dobírku nezasíláme, protože si dáváme záležet na tom, aby muž vypadal v obleku co nejlépe a měl úspěch. Je tedy vždy nutné fyzické vyzkoušení obleku na prodejně.

Pokud si chcete objednat zboží z nabídky e-shop BandiVamos.cz, proveďte objednávku online na e-shopu, kde si můžete vybrat z několika způsobů, jak zboží dopravit. 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...