DOTAZY zákazníků

Z jakého materiálu obleky šijete?

U pánských obleků klademe obzvlášť důraz na užitné vlastnosti. Proto návrháři od BANDI vybírají takové materiály, které zajišťují pohodlí, vzhled, prodyšnost, minimální mačkavost, zachování formy a další. Navíc mají obleky z kombinace materiálů delší životnost, jsou odolnější proti opotřebení a zabrání žmolkování. To vyžaduje zákazník, který preferuje praktické nošení obleku.

Podle toho, jakou funkci má oblek splnit, vybíráme materiály a jejich kombinace. Jedná se o materiály jako je vlna, polyester, viskóza, hedvábí. Pro náročné zákazníky máme také obleky ze 100% vlny. Na našich stránkách i na prodejnách je uvedeno materiálové složení u každého obleku.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...