Partnerské školy

Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Ukaž na mapě Trnkova 113
62800 Brno Jihomoravský Web stránky
Telefon: 544 422 811

Škola je v současnosti umístěna v uzavřeném komplexu budov nedaleko centra města. Komplex je tvořen hlavní budovou a přístavbami dílen, v sousedství se nachází domov mládeže s jídelnou, laboratořemi pro měření elektrotechnických součástek a tři počítačové učebny.

Naše škola je příspěvkovou organizací zřízenou Jihomoravským krajem s padesátiletou tradicí ve výchově a vzdělávání žáků v technicky zaměřených oborech. Jsme certifikovanou organizací IES (International Education Society), která realizuje projekt CERTIFICATE, jehož cílem je hodnocení institucí v mezinárodním měřítku. Vzdělání je na naší škole poskytováno bezplatně.

Nabízíme komplexní přípravu žáků ve čtyřletých oborech (ukončeno maturitní zkouškou). V rámci střední odborné školy si v oboru elektrotechnika mohou studenti zvolit zaměření automatizační technika nebo energetika.

Ve tříletých oborech (ukončeno závěrečnou zkouškou – výuční list) a v nástavbovém studiu (ukončeno maturitou, navazuje na tříletý obor zakončený výučním listem) lze rovněž absolvovat obory zaměřené na strojírenství nebo elektrotechniku.

Pro dojíždějící žáky je zajištěno ubytování pouhých 100 metrů od budovy školy, která se nachází přímo v areálu učiliště. K dispozici je zde 80 třílůžkových pokojů s kuchyňkou. Žáci mohou trávit volný čas v místní knihovně, dále k dispozici je také posilovna, tenisové kurty, 3 pinpongové stoly nebo bezdrátový internet.


  

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...