Reference

Jiří Dopita - trenér HCO Třinec. „Z NHL do Třince – Z obleku do obleku“

Trenér HCO Třinec Jiří Do...
Jak tráví svůj čas český hokejový trenér a bývalý útočník, reprezentant, olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa Jiří Dopita? Jaké jsou jeho dojmy z nového působení v Třineckém klubu? Upřednostňuje blondýny nebo brunety? Na tyto otázky a další zajímavosti z jeho života jsme se Jiřího Dopity zeptali za vás…

Značka Pánské obleky BANDI je partnerem extraligového hokejového klubu HC Oceláři Třinec. Obléká hráče, trenéry a vedení klubu. 

Více info

Moderátor Tomáš Kraus – jsem obrovský trémista

Moderátor Tomáš Kraus
Tomáš Kraus se svou práci neučil. Jak k němu přicházela, tak ji přijímal a zkoumal reakce okolí i své vlastní. Byly a jsou primárně kladné. Sám potvrzuje, že kdyby tomu tak nebylo, tak by tuto práci nedělal.

Přečtěte si zajímavý rozhovor o začátcích jednoho z nejoblíbenějších moderátorů a podívejte se, jak mu to sluší v obleku od BANDI.


Více info

Robert Záruba - sportovní komentátor. Čtěte exkluzivní rozhovor pro BANDI

Robert Záruba při zkoušen...
Robert Záruba je jeden z nejznámějších českých sportovních komentátorů, především hokejových utkání. S Českou televizí pracuje již přes dvacet let a je ve svém oboru naprostým profesionálem. Na mistrovství světa v ledním hokeji nebo na zápasy hokejové extraligy se vždy pečlivě připravuje. Výjimkou není ani pečlivý výběr oblečení.

Pánské obleky BANDI oblékají Roberta Zárubu na letošní hokejovou extraligu do pořadu ČT sport BULY - hokej živě. Podívejte se na fotografie ze zkoušky oblečení a přečtěte si v exkluzivním rozhovoru, co na sebe komentátor prozradil.


Více info

Krasobruslař Tomáš Verner - když přijdu do prodejny, tak je o mě postaráno

Tomáš Verner – tvář značk...

Tomáš Verner - Mistr Evropy v krasobruslení

Proč se oblékám u BANDI?

Byl jsem pozván knížetem do Monaka na Formuli 1. V oblečení od BANDI jsem zapadl do monacké smetánky, jako bych tam patřil.

Více info

Herec Martin Kraus - BANDI je svět obleků

Herec Martin Kraus - Tvář...

Martin Kraus - český divadelní a filmový herec, známý všeobecné veřejnosti z televizních seriálů Cesty domů, Svatby v Benátkách, Vyprávěj, Ulice nebo z filmů Kouzla králů, Kanadská noc či Chameleon.

Proč se oblékám u BANDI?

Znáte tu slavnou scénu, kdy si Julia Roberts vybírá v obchodě spoustu šatů, všichni jí obskakují a ona odchází celá rozzářená se spoustou nových modelů... Tak takhle si připadám vždy, když přijdu do prodejny Pánské obleky BANDI.

Více info

Václav Postránecký - herec, člen činohry Národního divadla

Václav Postránecký 03

Václav Postránecký - herec, člen činohry Národního divadla, známý všeobecné veřejnosti v dnes již kultovní komedii S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT. Z jeho filmových rolí ve filmu připomínáme Jak se krotí krokodýli, Rock podvraťáků, Bobule nebo seriály Bylo nás pět, Četnické humoresky a další. Z televizní tvorby 80. let je pak na místě připomenout postavu Kerholce, kterou ztvárnil v seriálu cirkus Humberto.

V Národním divadle ztvárnil mnoho rolí ve hrách Paličova dcera, Král Lear, Ze života hmyzu nebo ve hře Romeo a Julie.

Proč se oblékám u BANDI?

Když Vás potká, jako potkala mě, ztráta elegantní postavy, zkuste se obrátit na BANDI. Dělají tam úžasné krejčovské plastiky, po kterých zaručeně odcházíte s obnovenou postavou a zcela bez jizev.

Václav Postránecký
Více info

Zdeněk Chlopčík - tanečník, trenér, porotce StarDance

Zdeněk Chlopčík

Zdeněk Chlopčík - tanečník, trenér, porotce a taneční mistr. Majitel Taneční školy ELÁN, která v letošním roce slaví již 20 let od svého založení. V  povědomí široké veřejnosti známý především z pořadu České televize StarDance… když hvězdy tančí a jeho vlastního pořadu Smím prosit.  

Proč se oblékám u BANDI?

Pro svou profesi tanečního mistra potřebuji nejen pohodlné, ale také kvalitní obleky moderního stylu. Prostě oblek, ve kterém se dá bez problémů tančit, který nikde netáhne a nevisí na člověku jako pytel.

Více info

Dalibor Gondík - Herec, moderátor, zpěvák, kytarista a bubeník

Dalibor Gondík
Dalibor Gondík - Herec, moderátor, zpěvák, bubeník a kytarista.  V povědomí široké veřejnosti známý především z pořadu Rady ptáka Loskutáka, vysílaného na televizní stanici NOVA nebo jako herec v divadle Kalich nebo také jako zpěvák a kytarista skupiny Hamleti.

Proč se oblékám u BANDI?

Jsem oblekový. Zkrátka miluju obleky. Kolegové i kamarádi vědí, že si beru oblek do společnosti i při té sebemenší příležitosti. Stojím-li na jevišti ať už jako moderátor nebo host, musí to všechno být "akorát" tedy dokonalé.

Více info

Michal Horáček: Myslím, že žiji bujarý život

Foto: Robert Vano - Micha...
Máme pro vás VELKÝ ROZHOVOR s textařem, spisovatelem a filozofem Michalem Horáčkem.

Dovoluji si soudit, že život Michala Horáčka nemůže být fádní a to už jen proto, že je nesmírně kreativní, zvídavý a soutěživý člověk, který velmi potřebuje duševní činnost. Díla Michala Horáčka jsou velmi diskutována, ať už se to týká jeho současné či dřívější tvorby. 

A o to právě jde. Klást si otázky, hledat a otevírat klíčová témata, projevit se. To jsou věci, kterým Michal Horáček ve svém životě dává prostor v první řadě a vy si jej můžete přiblížit třeba v našem rozhovoru, anebo v představení Kudykam, které míří na prkna Národního divadla v Brně.

Více info

Václav Vydra - svou vlastní cestu si rád nachází sám

Václav Vydra - herec, dab...
Milý, pohodový, charismatický. Miluje divadlo, miluje koně a nesnáší, když ho někdo jakkoliv omezuje. Svou vlastní cestu si rád nachází sám. Věnuje se lyžování, jachtingu, sportovní střelbě na asfaltové terče. Od roku 1996 je členem Divadla na Vinohradech, účinkuje i v několika dalších divadlech. Vídáme ho v televizi, uspěl i jako tanečník. Jeho maminka Dana Medřická, jedna z nejlepších hereček své doby, měla pravdu, když mu říkávala: „Vašíku, tvůj čas přijde…“

Co všechno na sebe prozradil Václav Vydra, si přečtěte v rozhovoru.

Více info

Dominik Hašek - Na hřišti jsem úspěšný byl, v byznysu jsem teprve na začátku.

Dominik Hašek - jednatel ...
Narodil se v Pardubicích, a tam se prý hokeji věnuje každý kluk. Během třiceti let své profesionální kariéry se zařadil k legendám našeho hokeje. Po ukončení sportovní kariéry se rozhodl věnovat byznysu a prosadit na trhu svou značku. Cesta od nápadu k realizaci trvala déle než rok. Nealkoholický nápoj Smarty, který společnost DM Life vyvinula, je určen všem, kteří se chtějí bavit, relaxovat, a zároveň podávat dobré fyzické i psychické výkony.

Co všechno na sebe prozradil Dominik Hašek, a jak mu to ve značkovém oblečení od BANDI slušelo, čtěte v rozhovoru.

Více info

Dalibor Gondík - Vždycky se těším na to, co mě čeká

Dalibor Gondík – herec, m...
Narodil se v roce 1970 v Sokolově. Vystudoval konzervatoř a už jako student stanul na jevišti Národního divadla. Prodával dva roky v cukrárně, má zkušenosti jako pedagog, věnoval se adeptům herectví. V současné době hraje divadlo, moderuje ranní vysílání v Českém rozhlase 2 – Dobré ráno, Česko. Je bubeníkem a zpěvákem dvou hudebních seskupení, uvádí společenské akce, vídáme ho v televizi. Skládá hudbu a taky běhá – pro zdraví i pro zviditelnění a podporu několika nadací.

Co všechno na sebe prozradil Dalibor Gondík, a jak mu to ve značkovém oblečení od BANDI slušelo, čtěte v rozhovoru.


Více info

Robert Vano - pro fotografa je důležité, aby byl rozpoznatelný

Robert Vano – fotograf
Robert Vano je výjimečně milý člověk a úspěšný fotograf. Přestože jeho ruce pracovaly dříve ve dřezu s nádobím než fotoaparátem, svou vytrvalostí se dokázal vypracovat tak, že nyní dělá to, co ho opravdu baví, a je za to vděčný. Přesto, že je fotografování jeho životem, tak u sebe fotoaparát nosí, jen když jde pracovat, nefotí rodinu, i když toho pak možná trochu lituje, nezakládá si alba a připouští, že jeho práce rozhodně nejsou jen fotky samotné.

Čím vším si Robert Vano v životě prošel a co zajímavého prozradil ze svého soukromí si přečtěte v rozhovoru.


Více info

Ondřej Brzobohatý - Láska k oboru dodá to správné koření pro vznik něčeho výjimečného

Ondřej Brzobohatý – sklad...
I když pochází z herecké rodiny a sám se také příležitostně herectví věnuje, vášní Ondřeje Brzobohatého je hudba. Když o hudbě mluví, doslova cítíte lásku i pokoru, se kterou ji vytváří a vnímá. Už právě ze samotného postoje, který k hudbě zaujímá, se dá dopředu vytušit, s jakým zanícením se jí věnuje a že výsledné dílo rozhodně nebude mít problém najít si publikum. Právě ona velká láska k oboru, kterému se člověk věnuje, dodá totiž ve výsledku to správné koření, aby mohlo vzniknout něco výjimečného.

Co všechno na sebe prozradil Ondřej Brzobohatý, a jak mu to ve značkovém oblečení od BANDI slušelo, čtěte v rozhovoru.


Více info

Cyril Svoboda, ředitel Diplomatické akademie - Osobní setkání ničím nelze nahradit

Cyril Svoboda 01

Cyril Svoboda, vědom si toho, že svět se dramaticky změnil a diplomacie nemůže jít pouze cestou profesionálních diplomatů, se rozhodl v tomto směru udělat osvětu.

Diplomatické vzdělání se týká mnohem více lidí, než by se na první zamyšlení mohlo zdát.

Koho se týká a proč, zjistíte z našeho rozhovoru, ve kterém jsme se zaměřili i na zákoutí rétoriky a veřejného vystupování diplomatů.

Cyrila Svobodu obléká BANDI VAMOS - Pánské obleky.

Více info

Josef Dvořák - pro spokojenost diváka udělá maximum

Josef Dvořák, herec
Když se řekne Josef Dvořák, některým z nás se vybaví vodník, některým hlas Boba a Bobka a někomu zkrátka divadlo. Mně se po tomto rozhovoru vybaví především osobnost s obrovským zápalem pro herectví. Člověk, který si umí užívat kouzlo všedních dní. Který se rád směje. Má rád pohádky a pro spokojenost diváka udělá maximum. Zkrátka člověk, který si rozhodně vybral správnou profesi.

Co všechno na sebe prozradil Josef Dvořák si přečtěte v rozhovoru.


Více info

Janek Ledecký - kontakt s publikem a přímá odezva mi chybí nejvíc

Janek Ledecký - zpěvák 01

Na co Janek Ledecký sáhne, to mu obrazně řečeno kvete pod jeho tvůrčíma rukama. Divadlo Hybernia brzy rozezní tóny nového muzikálu Iago. Na hudebních nosičích se po dvaceti letech objevuje Žentour.

A co teprve o Vánocích, to už nabere na obrátkách to opravdové přenosné kouzlo jeho tvorby, která se nás všech dotýká. Tak tomu se říká proměnit svůj um ve skutečnost. Inspirativní umělec to zvládá na jedničku.


Více info

Herec Jan Révai - výraz muže

Herec Jan Révai 02
Představujeme Vám herce Jana Révaie v pánském obleku od BANDI VAMOS při focení pro magazín Best Of fotografem Robertem Vanem. Zvolený outfit pro Jana Révaie je vhodný pro jakoukoliv společenskou událost. A to jak pro denní tak i večerní příležitosti. 

V elegantním a vyštíhleném modelu pánského obleku z produkce BANDI VAMOS budete působit ve společnosti mužně a uvolněně. Oblek je vhodný pro jakoukoliv typovou kategorii mužů. Mužům světlejšího typu dodá navíc na důrazu a respektu. Podívejte se na další snímky Jana Révaie


Více info

Odborník na společenskou etiketu Ladislav Špaček - Ve službách etikety a Václava Havla

Ladislav Špaček 3

Z rozhovoru s Ladislavem Špačkem jsem si odnesla několik pěkných postřehů. Že v jednoduchosti je krása – tedy že pravidel etikety není mnoho, ale je mnoho způsobů, jak je použít v praxi. Že se s panem Špačkem skutečně mohu bavit o čemkoliv a je ve svých odpovědích a sděleních nejen otevřený, ale současně velmi vlídný a vstřícný. A do třetice, není pravda, že všechno, co potřebujeme znát, naučili jsme se už v mateřské školce, jak zní titul jedné z knih spisovatele Roberta Fulghuma.

Pro náš rozhovor jsme mistra etikety ukázkově oblékali do obleků firmy BANDI VAMOS a ve spolupráci s AVON Cosmetics a Robertem Vanem vznikly jak jinak než stylové fotografie.

Více info

Moderátor TV NOVA Rey Koranteng - Když jsem byl malý, měl jsem chůváka

Moderátor Rey Koranentg 0...

V rozhovoru s Reyem Korantengem přinášíme nahlédnutí do zákoutí vysílání hlavního zpravodajství televize NOVA. Možná budete překvapeni nejen tím, jakými procesy a časovými údaji se musí moderátor řídit a přizpůsobovat se jim, případně na jaké situace musí operativně reagovat, ale i tím, co vlastně nevíme o lidech, o kterých si myslíme, že všechno víme, a kteří téměř denně prostřednictvím televizních obrazovek vstupují do našich obýváků.

V našem rozhovoru můžete mimořádně nahlédnout také do Reyova soukromí, které nám s laskavým svolením pootevřel. Nejen pro televizní vysílání, ale také pro naše focení v restauraci Zlatý had oblékala Reye Korantenga pánská značková móda Pánské obleky BANDI.


Více info

Herec Zdeněk Podhůrský představuje pánský oblek V.I.P. Scorpion

Herec Zdeněk Podhůrský 1
Herec Zdeněk Podhůrský v pánském obleku V.I.P. Scorpion. Zvolený outfit je vhodný zejména pro večerní události a pro slavnostní příležitosti.

V elegantním a vyštíhleném modelu pánského obleku V.I.P. Scorpion z produkce BANDI VAMOS budete působit ve společnosti mužně a uvolněně. Oblek je vhodný pro jakoukoliv typovou kategorii mužů, a to jak pro mladé tak i pro starší muže. Mužům světlejšího typu dodá navíc na důrazu a respektu. 

Podívejte se na další snímky Zdeňka Podhůrského.


Více info

Jiří Štědroň - herec. Můj sen: nebýt osobně u každé koruny, kterou vydělám…

Jiří Štědroň - herec 01

Své první angažmá po absolvování studia herectví na JAMU dostal v divadle Večerní Brno. Poté odešel do Prahy, kde působil rok v divadle Apollo.

Zpíval s orchestry Karla Vlacha, Josefa Votruby či Karla Hybše, vystupoval v televizi i na divadle, spolupracoval s rozhlasem, natočil mnoho písniček.

Setkání s Jiřím Štědroněm si nenechte ujít v rámci představení pražských divadel Semafor a Hybernia. Herce Jiřího Štědroně obléká BANDI VAMOS - Pánské obleky.

Více info

Moderátor Karel Voříšek - Blahopřáli mi k přírustku do rodiny

Karel Voříšek, moderátor
Karel Voříšek zahájil svou moderátorskou kariéru v někdejší Československé televizi v roce 1985. Do širokého povědomí televizních diváků se však zapsal až nástupem do TV NOVA, kde začal moderovat Televizní noviny. Několik let po sobě se umístil na prvním místě v anketě TýTý v kategorii Osobnost televizního zpravodajství.

V roce 2008 byl dokonce vyhlášen i absolutním vítězem této ankety. Na obrazovce působí důvěryhodně a diváci mu to, co jim sděluje, věří. Může za to jeho dlouholetá praxe v oboru a životní zkušenosti. V soukromí je Karel Voříšek příjemný a vtipný společník, což prokázal i během focení na Akademii věd ČR. Slovo nuda ze svého slovníku vyškrtl.


Více info

Rozhovor s tanečním mistrem Zdeňkem Chlopčíkem

Zdeněk Chlopčík

Rozhovor s tanečním mistrem Zdeňkem Chlopčíkem, který je známý také jako porotce taneční soutěže StarDance, když hvězdy tančí.

Dobrý den, pane Chlopčíku. Jak se máte?

Děkuji za optání. Mám se dobře. Právě jsem přijel z tanečních lekcí a dnes se velmi vydařily. Většinou mám po skončení lekcí příjemný pocit a to hlavně proto, že naše páry vše pochopily a tančí moc pěkně. Je skvělé, když je práce zároveň i koníčkem.

Více info

Kamil Střihavka, rocker - lesk slávy s sebou nese i věci, které bych už v životě nechtěl zažít

Kamil Střihavka 05

Kamil Střihavka byl zpočátku ovlivněn bluesovou muzikou a objížděl tehdejší kluby s kytarou, foukací harmonikou a vlastními písničkami. Později založil metalovou skupinu Motorband, ale zjistil, že razantní heavymetal není zrovna hudebním stylem, který by mu byl nejbližší a po pěti letech skupinu opustil.

Vydal dvě alba s uskupením BSP (Balage-Střihavka-Pavlíček), z nichž první bylo anglicky zpívané, poté následovala spolupráce se skupinou No Guitars! a sólové album Woo-Doo!. Zásadní krok jeho hudební kariéry však přišel s rolí Ježíše, kterou ztvárnil ve slavném muzikálu Jesus Christ Superstar.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...