Reference

Zdeněk Chlopčík - tanečník, trenér, porotce StarDance

Zdeněk Chlopčík

Zdeněk Chlopčík - tanečník, trenér, porotce a taneční mistr. Majitel Taneční školy ELÁN, která v letošním roce slaví již 20 let od svého založení. V  povědomí široké veřejnosti známý především z pořadu České televize StarDance… když hvězdy tančí a jeho vlastního pořadu Smím prosit.  

Proč se oblékám u BANDI?

Pro svou profesi tanečního mistra potřebuji nejen pohodlné, ale také kvalitní obleky moderního stylu. Prostě oblek, ve kterém se dá bez problémů tančit, který nikde netáhne a nevisí na člověku jako pytel.

Důležitou podmínkou mého výběru je  také kvalitní a nemačkavý materiál, ze kterého musí být oblek ušit. A přesně to jsem nalezl u BANDI VAMOS. A nejen to. Také střihově zajímavé košile, kravaty módního stylu, pohodlné kožené polobotky a luxusní kožené opasky. Vše za více než rozumnou cenu a také se skvělým servisem a obsluhou. Více pro své profesní oblékání nepotřebuji a proto je BANDI VAMOS mou značkou a favoritem.

Více informací o Zdeňku Chlopčíkovi najdete na jeho webových stránkách.

Rozhovor se Zdeňkem Chlopčíkem.


   


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...