Reference

Dalibor Gondík - Herec, moderátor, zpěvák, kytarista a bubeník

Dalibor Gondík
Dalibor Gondík - Herec, moderátor, zpěvák, bubeník a kytarista.  V povědomí široké veřejnosti známý především z pořadu Rady ptáka Loskutáka, vysílaného na televizní stanici NOVA nebo jako herec v divadle Kalich nebo také jako zpěvák a kytarista skupiny Hamleti.

Proč se oblékám u BANDI?

Jsem oblekový. Zkrátka miluju obleky. Kolegové i kamarádi vědí, že si beru oblek do společnosti i při té sebemenší příležitosti. Stojím-li na jevišti ať už jako moderátor nebo host, musí to všechno být "akorát" tedy dokonalé.

Svůj smysl pro perfekcionalismus mohu odrazit právě ve výběru obleku, košile a kravaty. Doma se snažím rodinu neničit svým úchylným smyslem pro dokonalost, při výběru obleku tím nikoho neobtěžuji. :-)

Zcela upřímně říkám, že mne Pánské obleky BANDI nepřestávají šokovat dokonalostí střihu, výběru látek a precizností zpracování. Naprosto nechápu, jak je možné zkombinovat tak příznivou cenu a kvalitu. Za dobu práce v televizi jsem oblékl už řadu obleků, fraků a smokingů v relacích několikanásobku ostravské ceny. Mnohdy by zpracováním za obleky od BANDI pokulhávaly. Fakt. Navíc mě baví, že se v Ostravě kompletně obléknu. Od hlavy až k patě. A to doslova. Zkuste to :-)


Dalibor Gondík 1
Dalibor Gondík 2
Dalibor Gondík 3


Více informací o Daliboru Gondíkovi najdete na jeho webových stránkách.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...