Reference

Václav Postránecký - herec, člen činohry Národního divadla

Václav Postránecký 03

Václav Postránecký - herec, člen činohry Národního divadla, známý všeobecné veřejnosti v dnes již kultovní komedii S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT. Z jeho filmových rolí ve filmu připomínáme Jak se krotí krokodýli, Rock podvraťáků, Bobule nebo seriály Bylo nás pět, Četnické humoresky a další. Z televizní tvorby 80. let je pak na místě připomenout postavu Kerholce, kterou ztvárnil v seriálu cirkus Humberto.

V Národním divadle ztvárnil mnoho rolí ve hrách Paličova dcera, Král Lear, Ze života hmyzu nebo ve hře Romeo a Julie.

Proč se oblékám u BANDI?

Když Vás potká, jako potkala mě, ztráta elegantní postavy, zkuste se obrátit na BANDI. Dělají tam úžasné krejčovské plastiky, po kterých zaručeně odcházíte s obnovenou postavou a zcela bez jizev.

Václav Postránecký

Portrét herce Václava Postráneckého

Václav Postránecký se také bohatě uplatňuje v práci s hlasem, pro televizi například namluvil několik večerníčků, účinkuje v rozhlase a často i v dabingu, namlouval například Dustina Hoffmana nebo Anthonyho Hopkinse, za namluvení filmu Zločin v ráji obdržel v roce 2005 Cenu Františka Filipovského.

Václav Postránecký 01
Václav Postránecký 02
Václav Postránecký 03

Z jeho dalších ocenění stojí za zmínku cena Divadelních novin z roku 1968 za Jákoba, v Gardavského dramatu Já Jákob a cena Thalie z roku 1995 za roli Podkolatova v Gogolově Ženitbě.

Václav Postránecký se také bohatě uplatňuje v práci s hlasem, pro televizi například namluvil několik večerníčků (O KUBOVI A STÁZINĚ, 1988), účinkuje v rozhlase a často i v dabingu, namlouval například Dustina Hoffmana nebo Anthonyho Hopkinse, za namluvení filmu Zločin v ráji obdržel v roce 2005 Cenu Františka Filipovského. Svůj záběr aktivit rozšířil navíc o moderování zábavných televizních pořadů, v poslední době se věnuje také divadelní režii v Praze i na oblastních scénách. Václav Postránecký je také pedagogem na FAMU a od roku 2005 je prezidentem Herecké asociace. Manželkou Václava Postráneckého je tanečnice Helena Postránecká (*1947), která se také objevila v několika filmech; mají spolu syna a dceru.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...