Reference

Herec Zdeněk Podhůrský představuje pánský oblek V.I.P. Scorpion

Herec Zdeněk Podhůrský 1
Herec Zdeněk Podhůrský v pánském obleku V.I.P. Scorpion. Zvolený outfit je vhodný zejména pro večerní události a pro slavnostní příležitosti.

V elegantním a vyštíhleném modelu pánského obleku V.I.P. Scorpion z produkce BANDI VAMOS budete působit ve společnosti mužně a uvolněně. Oblek je vhodný pro jakoukoliv typovou kategorii mužů, a to jak pro mladé tak i pro starší muže. Mužům světlejšího typu dodá navíc na důrazu a respektu. 

Podívejte se na další snímky Zdeňka Podhůrského.


Herec Zdeněk Podhůrský

Herec, moderátor a hudebník Zdeněk Podůrský hostuje v divadle Kalich v několika muzikálech. Ve volném čase se věnuje fotografování, koním, psaní (texty, poezie, scénáře) a hudbě. Více informací o Zdeňku Podhůrském si můžete přečíst na jeho internetových stránkách http://podhursky.cz

Focení Zdeňka Podhůrského

Snímky byly pořízeny v produkci Best Of - Magazín o úspěšných lidech ve svých profesích v Praze, v nádherných interiérech hotelu Radisson Blu Alcron, který sídlí ve Štěpánské ulici v Praze.


Herec Zdeněk Podhůrský 2
Herec Zdeněk Podhůrský 3
Herec Zdeněk Podhůrský 4

Fotograf: Robert Vano

Pánský oblek V.I.P. Scorpion

Pánský oblek V.I.P. Scorpion je dvojdílný oblek pro večerní a slavnostní události. Je vyroben ze směsového materiálu, který vám zajistí vzdušnost a pohodlí. Zároveň si můžete být jisti, že se vám oblek při prvním usednutí na židli nebo při cestě na oslavu autem nepomačká.  

Tento pánský oblek doporučujeme na plesy, předávání ocenění, do divadla, do kina, na večerní rauty, premiéry, do tanečních nebo také pro budoucí ženichy jako svatební oblek

Za zmínku stojí taktéž i volba černobílého motýlku, který byl vybrán z důvodu osvěžení celkového outfitu. Příliš černé barvy není vždy to nejlepší.

Tip navíc

Látka obleku je černá s vysokým stupněm lesku. To dělá z obleku velice luxusní a elegantní záležitost. Jeho barva vám umožní kombinovat barvy košilí a kravat dle Vaší libosti a nebudete ve výběru nijak omezeni. V letním období doporučujeme světlejší barvy košilí a kravat a v zimním období tmavší varianty.  Čtěte více informací o pánském obleku V.I.P. Scorpion.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...