Reference

Herec Jan Révai - výraz muže

Herec Jan Révai 02
Představujeme Vám herce Jana Révaie v pánském obleku od BANDI VAMOS při focení pro magazín Best Of fotografem Robertem Vanem. Zvolený outfit pro Jana Révaie je vhodný pro jakoukoliv společenskou událost. A to jak pro denní tak i večerní příležitosti. 

V elegantním a vyštíhleném modelu pánského obleku z produkce BANDI VAMOS budete působit ve společnosti mužně a uvolněně. Oblek je vhodný pro jakoukoliv typovou kategorii mužů. Mužům světlejšího typu dodá navíc na důrazu a respektu. Podívejte se na další snímky Jana Révaie


Herec Jan Révai

V současné době je stálým hostem v Divadle pod Palmovkou, kde hrál mj. Kristiána v Rostandově Cyranovi z Bergeracu, Donie Barkera v Ingeově Návratu do pekla, Tomyho v Laholových Skvrnách na slunci, Bolkonského v Procházkově Ještě jednou, profesore, Curleyho ve Steinbeckově O myších a lidech, Druhého poradce v Sofokleově Oidipu vladaři, Trinkula v Shakespearově Bouři, Druhého stárka v Preissové Gazdině robě či lorda Darnleyho v Boltově Ať žije královna!
Mimo to jezdí po celé republice se zájezdovými představeními – Freemanovou Postelí plnou cizinců, Barilletovou a Grédovou komedií Čtyři pokoje do zahrady, Reesovou a Eliceovou komedií Milion liber či  Gyurkóovou hrou Elektro, má lásko.
Účinkuje také v televizních seriálech Bazén, Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy.

Focení Jana Révaie

Snímky byly pořízeny v produkci Best Of - Magazín o úspěšných lidech ve svých profesích v Praze, v nádherných interiérech hotelu Radisson Blu Alcron, který sídlí ve Štěpánské ulici v Praze.


Herec Jan Révai 01
Herec Jan Révai 02
Herec Jan Révai 03
Herec Jan Révai 04
Herec Jan Révai 05
Herec Jan Révai 06

Foto: Robert Vano
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...