Reference

Krasobruslař Tomáš Verner - když přijdu do prodejny, tak je o mě postaráno

Tomáš Verner – tvář značk...

Tomáš Verner - Mistr Evropy v krasobruslení

Proč se oblékám u BANDI?

Byl jsem pozván knížetem do Monaka na Formuli 1. V oblečení od BANDI jsem zapadl do monacké smetánky, jako bych tam patřil.

Hlavním důvodem je, že když přijdu na prodejnu, tak je o mě postaráno. Nemusím vědět, jak má oblek vypadat. Můžu přijít módou nepolíbený a personál BANDI vše veme do svých rukou. A to je takový uklidňující faktor, když se někdo módy bojí.

                                                                                                                                           Tomáš Verner


Tomáš Verner – tvář značk...
Tomáš Verner – tvář značk...
Tomáš Verner – tvář značk...


Rozhovor s Tomášem Vernerem

Dobrý den, Tomáši. Jak se Vám daří?

Děkuji za optání. Daří se mi báječně.


Čemu se nyní věnujete, když už ne vrcholovému sportu? Nezanevřel jste na brusle?

To rozhodně ne. Stále trénuji, protože se připravuji na svůj poslední závod. Ale hlavně připravuji ledovou show a chystám další projekty. Mám pracovní plány na rok a půl dopředu.


To jste velmi vytížený. Vyměnil jste sportovní život za pracovní. Je to pro vás velká změna?

To ano. Ale baví mě tento nový život, protože jsem si jej vybral. Dělám totiž to, co dělat chci.


A nechybí vám sportovní režim?

Sportovní život je rutina, která se točí kolem přípravy na závody. Je to mikrosvět sám o sobě. Ale aby mi nechyběl, tak jsem se rozhodl, že budu podnikat spoustu aktivit. A to se mi daří. Tenhle nový život je hodně různorodý, což je super.

Tomáš Verner – tvář značk...

Co vás z těchto nových aktivit a nové práce nejvíce baví?

Baví mě všechno z toho, co dělám. Příjemnou zábavou a zároveň povinností jsou různé PR akce, večírky a významná setkání. Teď se jim nemohu vyhnout, protože je potřeba abych byl vidět kvůli projektům, na kterých pracuji. V showbyznysu platí pravidlo, pokud nejste vidět jako byste nebyl. A proto musím i dobře vypadat.


Když mluvíte o vzhledu, podstoupil jste nějakou zásadní změnu? Jak se říká - nový život nový vzhled?

Změna konkrétně mého vzhledu neproběhla. Jen jsem si trochu nechal ostříhat vlasy. Ovšem co se týče oblečení, tam proběhla zásadní proměna. Kvůli tomu, že jsem se začal účastnit významných akcí, musel jsem být také patřičně společensky oblečený. K tomu mi velice pomohla značková pánská společenská móda BANDI. Ať už šlo o akci méně formální, kde stačila košile, nebo jsem se účastnil společenské události, kde byl potřebný oblek, v BANDI mě vždy oblékli tak, že jsem se líbil sám sobě.


Všimlo si i vaše okolí této změny ve společenském oblékání?

Ano, všimlo. Dokonce i v cizině jsem sklidil v pánských oblecích od BANDI velký úspěch. Například, když jsem byl pozvaný do Monaka ke knížecímu dvoru na Formuli 1. Tam jsem potřeboval prezentovat nejen sám sebe, ale sebe jako Čecha. A v prodejnách Pánské obleky BANDI mi byla podaná profesionální pomoc. Perfektně mi poradili, co si mám na takovou příležitost obléknout. Pro mě, společenskou módou nepolíbeného, stačilo vědět, na jakou příležitost oblek potřebuji. A dál už jsem nemusel nic řešit. Díky tomu, co pro mě holky na prodejně vybraly a do čeho mě oblékly, jsem byl k nerozeznání od ostatních v Monaku. V oblečení od BANDI jsem zapadl do monacké smetánky, jako bych tam patřil.

Potřeboval jsem být oblečený v něčem krásném a v něčem českém. A to se povedlo dokonale.


Už jsem se přesvědčila o tom, že vám obleky velice sluší. Jak se v nich ale cítíte?

Do nedávna mě obleky moc nebraly. Neslušely mi a necítil jsem se sám sebou. Navíc jsem vypadal jako mladší verze svého otce v 90 letech. Ale v oblecích od BANDI se cítím opravdu skvěle a pohodlně. Někdy i zapomínám, že mám na sobě oblek. Vůbec mě neomezuje, je pohodlný a sluší mi.


Máte nějaký oblíbený model pánského obleku?

Ano mám. Můj první a doteď nejoblíbenější oblek od BANDI je Pánský oblek slim TIBBI Silvio. Když jsem si jej poprvé vyzkoušel, padnul mi jako ulitý. Byl to první oblek, ve kterém jsem vypadal skvěle a cítil se opravdu příjemně. Líbí se mi na něm všechny detaily. Navíc se z něj dá udělat několik různých outfitů.

Tomáš Verner – tvář značk...

Nosíte obleky často?

Zatím jsem jako sportovec neměl moc příležitostí. Ale teď když pracuji, budu chodit čím dál víc na schůzky se sponzory a důležitými lidmi, reprezentovat své projekty v cizině a tak dále. Tam je potřeba vypadat dobře, profesionálně a úspěšně. Díky BANDI vím, jak se na takové události vhodně obléknout.


Máte rád módu a módní trendy?

Mám rád módu. Když se obléknu do něčeho hezkého, přidá mi to na náladě a dokáže oživit rutinu všedního dne. To se stane právě, když si například obléknu oblek od BANDI a vyrazím na nějakou akci.

Módním trendům moc nepodléhám. Nelíbí se mi, když jdu na společenskou událost hezky oblečený a vedle mě stojí někdo v saku, oblekových kraťasech a teniskách.


Jak se oblékáte ve volném čase?

Většinou nosím to, v čem se cítím pohodlně. Ve volnočasovém oblečení, které má BANDI, se cítím příjemně a ještě jako bonus v něm vypadám dobře. Alespoň mi to tak okolí tvrdí.

Tomáš Verner – tvář značk...

Sbalil jste někdy holku, když jste měl na sobě oblek?

Jsem člověk dlouhodobých vztahů, takže si moc dobře pamatuju, jak jsem koho sbalil. Oblek mi v jednom vztahu dopomohl k tomu, abychom se poznali. Většinou ale chodím na rande v košili a kalhotách.


A momentálně máte přítelkyni?

Ne. A zatím to nechci měnit. Mám spoustu práce a na vztah bych neměl čas. Až budu chtít, tak začnu plánovat vztah a rodinu.


Během rozhovoru nás přerušili vaši fanoušci a chtěli se s vámi vyfotit. Stává se vám to často?

Asi se mi to stává čím dál častěji, než když jsem sportoval nebo bydlel v cizině. Díky novým projektům se o mě píše a jdu vidět v médiích. Musím říct, že mě zatím nikdo neotravoval. Naopak mě oslovují lidi, kteří mi přejí štěstí a úspěch i když jsem skončil s krasobruslením. Což je milé a vždy mě to potěší.


Děkuji Vám za rozhovor.

Já vám také děkuji a přeji vám příjemný den.


Tomáš Verner – tvář značk...
Tomáš Verner – tvář značk...
Tomáš Verner – tvář značk...
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...