LETNÍ VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Albergo – jedinečný modrý oblek na svatbu i do práce

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ V modrém obleku Albergo uděláte výjimečný dojem v práci i na denních společenských událostech. Ideálně jej využijete například na svatbu, ať už jako ženich nebo svatební host. Oblek vychází z nejnovějších světových trendů v pánské módě. Příkladem jsou ozdobně prošité puky na kalhotách, které dodají vašemu vzhledu na jedinečnosti.

Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová akční cena: 5.399 Kč

Ušetříte: 3.600 Kč

Popis obleku Albergo

Pánský oblek BANDI, model...
Moderní vyštíhlený střih SLIM dokonale padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vaši postavu pomůže opticky vytvarovat, takže budete vypadat mužně a elegantně.

V obleku skvěle zaujmete i díky exkluzivní matné látce, která kombinuje tmavě modré a světle modré vlákno. Skvěle jej vynosíte na denní společenské události konané do 18. hodiny, například na svatbu nebo oslavu jubilea. Modrý oblek je ideální volbou také do zaměstnání, kde podtrhne váš profesionální vzhled. Perfektně v něm zapůsobíte na obchodní partnery i klienty. Můžete jej kombinovat s černou i hnědou obuví a snadno tak obměnit váš každodenní outfit.

Kromě prošitých puků k vašemu jedinečnému vzhledu přispějí také další moderní střihové prvky, jako jsou zúžené klopy a zešikmené kapsy saka. Klopy a rukávy saka navíc zdobí decentní prošití. Stylově působí žíhané modré knoflíky, které jsou na rukávech saka překládané přes sebe. Součástí obleku je i originální odznáček do klopy, který dotáhne váš vzhled k dokonalosti.

Pánský oblek je ušitý z originální látky, kterou tvoří 48 % vlny, 46 % polyesteru a 6 % lyocellu. Podšívka obleku navíc obsahuje vysoký podíl měďnatého vlákna, které na dotyk působí jako hedvábí. Díky tomu se budete v obleku cítit vždy příjemně a pohodlně.

Tento oblek je dílem módní návrhářky Dominiky Kobierské, která se při jeho tvorbě inspirovala současnými módními trendy. Zároveň dbala na to, aby byl oblek nejen stylový, ale také maximálně pohodlný. 


Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT Albergo je 8.999 Kč. Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli z devíti značkových prodejen BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek i doplňky tak, abyste vypadali skvěle. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíž.


Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová akční cena: 5.399 Kč

Ušetříte: 3.600 Kč


Akce platí pouze do 25. 9. 2018, nebo do vyprodání zásob.


Detaily pánského obleku Albergo

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro vás

Plánujete svatbu? Slaďte se šaty vaší nevěsty pomocí jedinečných doplňků pro ženicha, abyste působili jako dokonalý pár.

Jdete na svatbu jako host? Dejte nevěstě s ženichem najevo, že i vy vnímáte jejich den jako slavnostní a oblékněte se správně. Přečtěte si, čím doplnit tento stylový oblek, abyste udělali ten nejlepší dojem.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...