LETNÍ VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mantario - proužek pro náročné muže

Pánský oblek BANDI, slim ...
LETNÍ VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mantario vám perfektně padne a vy budete vypadat dokonale. Jedinečný jemný proužek v tmavě modré látce tvoří dokonalou image sebevědomého muže.

Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová akční cena: 3.899 Kč

Ušetříte: 3.900 Kč

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mantario je vyroben z jemného materiálu v tmavě modré barvě, s delikátními proužky v barvách světle modrá a krémová. Složení látky obleku je 70% vlny, 10% viskózy a 20% polyesteru, což zaručuje obleku trvalou formu a stálost s minimální možností pokrčení.

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mantario je velmi praktický. Díky dokonalé prodyšnosti se v něm budete cítit pohodlně i při celodenním nošení. 

Pánský oblek slim TIBBI M...
Oblek je vyroben z tmavé a matné látky. Proto je vhodný pro jakoukoliv událost a v jakémkoliv ročním období. Doporučujeme manažerům do zaměstnání i k obchodnímu jednání. Image sebevědomého muže posílí vaši pozici u obchodního partnera při jednáních. Vyštíhlený, vypasovaný střih, jednořadý na dva knoflíky. Délka saka je mírně zkrácená. Kapsy na saku jsou jemně zešikmené, což dodává opticky štíhlejší vzhled. Klopa na saku je zúžená, slim. Šířka klopy je 5 cm.

Knoflíky na rukávu od saka jsou v počtu 4 ks, přišity vedle sebe, v jemně lesklém, černém provedení. Všechny dírky na saku u knoflíku jsou vyšity černou nití. Zadní díl saka zdobí jeden rozparek.

Kalhoty jsou střihově vyštíhlené s klínovými kapsami na předním dílu. Spodní délka kalhot je zúžená tak, aby nohavice dosedly na obuv a netvořili se tak zbytečné varhánky na kalhotách. Na zadním díle kalhot je na obou stranách dvouvýpustková kapsa. 


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová akční cena: 3.899 Kč

Ušetříte: 3.900 Kč


Akce platí pouze do 25. 9. 2018, nebo do vyprodání zásob.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, slim ...
Pánský oblek slim TIBBI M...

Při prezentaci obleku na snímcích byl zvolen manažerský outfit spolu s pánským pláštěm BANDI Ralf. Oblek byl doplněn pracovní kravatou s diagonálním pruhem a košilí s nádechem modré barvy. Podívejte se na další barevné varianty pracovních pánských kravat BANDI.


Tip navíc

Matný oblek SLIM FIT Mantario je velice vhodný do zaměstnání, včetně obchodních jednání. Proč je důležité být správně oblečen do práce a jaký má vliv oblečení na obchodní partnery si přečtěte v článku Jste na obchodních jednáních neúspěšný? Problém může být v oblečení..


Doporučujeme

Abyste vypadali jako pravý gentleman, doporučujeme vybírat k obleku společenské košile bez kapsičky. Košile s kapsičkou jsou košile volnočasové, které nejsou vhodné k pánskému společenskému obleku. Podívejte se na aktuální nabídku pánských společenských košil BANDI.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...