LETNÍ VÝPRODEJ

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model VALLEY Grigio – módní bavlněné kalhoty využijete ve volném čase i do práce

Pánské kalhoty BANDI, mod...
LETNÍ VÝPRODEJ Ve stylových šedých kalhotách VALLEY Grigio budete vypadat skvěle při každé příležitosti. Perfektně je využijete například na procházku městem, na nákupy či posezení s přáteli. Stejně dobře je vynosíte také do práce, pokud nemusíte chodit v obleku.

Původní cena kalhot: 2.199 Kč

Nová akční cena: 1.539 Kč

Ušetříte: 660 Kč
Popis pánských kalhot VALLEY Grigio

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Šedé kalhoty barevně jednoduše sladíte s oblečením různých barev. Skvěle je zkombinujete s volnočasovým sakem, svetrem, košilí nebo trikem. Vytvoříte tak dokonalý volnočasový outfit, ve kterém uděláte perfektní dojem.

Pokud máte rádi ležérní vzhled, ohrňte si nohavice. Efektně tak vynikne tmavě modrá látka, která zdobí nohavice kalhot z vnitřní strany.

Volnočasové kalhoty jsou ušité z kvalitní látky ze 100% bavlny. Proto se v nich budete cítit vždy příjemně. Prodyšný bavlněný materiál je jako stvořený pro letní měsíce. Kalhoty jsou v nabídce ve dvou střizích, mírně vyštíhleném STRAIGHT a moderním vyštíhleném STRAIGHT FIT.

Cena pánských volnočasových kalhot BANDI, model VALLEY Grigio je 2.199 Kč a jedná se o novinku navrženou ve stylu nejnovějších módních trendů.

Pořiďte si kalhoty z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde najdete aktuálně dostupné velikosti. Pokud si chcete kalhoty vyzkoušet, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám pomůže s výběrem, abyste vypadali skvěle. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.


Původní cena kalhot: 2.199 Kč

Nová akční cena: 1.539 Kč

Ušetříte: 660 Kč


Akce platí pouze do 25. 9. 2018, nebo do vyprodání zásob.


Pánské kalhoty BANDI, mod...
Pánské kalhoty BANDI, mod...

Tip pro vás

Vylepšete váš ležérní outfit stylovým sakem BANDI. Vyberte si z široké nabídky pánských volnočasových sak.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...