Média, Prezentace

Partnerem nového českého filmu STRAŠIDLA je značka Pánské obleky BANDI

Rodinná komedie STRAŠIDLA...

Komediální příběh o strašidelné rodině hejkala Huga, která se nechce vystěhovat ze svého domu a je přinucena adaptovat se do běžného života obyčejných smrtelníků, kteří umí pěkně zkomplikovat život. Rodinná komedie v režii Zdeňka Trošky, které je partnerem značka Pánské obleky BANDI.

Můžete se těšit na známe herce, jako jsou například Petr Nárožný, Václav Postránecký, Tereza Kostková, Anna Polívková, Bronislav Kotiš, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Vladimír Polívka a další známé postavy české kinematografie.

Více info

Televizní reklama Pánské obleky BANDI - Jdeš na svatbu?

TV reklama BANDI - Jdeš n...
Podívejte se na televizní reklamu Pánské obleky BANDI  - Jdeš na svatbu?

Televizní reklamu můžete vidět na kanálech CET 21 - kanály NOVA, NOVA Cinema, Telka, Smíchov, Fanda.

Internetovou reklamu pak na serveru PRIMA Play, který je zaměřen na internetový videoarchiv TV Prima. Reklama je vysílána v období od května do června.

Více info

Moderátory pořadu BULY - hokej živě obléká Pánské obleky BANDI

BULY, hokej živě - moderá...
Tak jako hokejisté se připravují na letošní sezónu hokejové extraligy i tým moderátorů a komentátorů ČT sport je v plné zbroji. Při živém vysílání pořadu BULY - hokej živě můžete vidět, jak vypadají oblíbení hokejový experti a komentátoři v pánských oblecích.

Návrháři od BANDI je spolu s kostymérkami České televize oblékli do nejnovějších obleků, košil, kravat a dalších doplňků. A to tak, aby splnili nastavený dress code, vypadali skvěle a cítili se dobře. Podívejte se, v jakých elegantních outfitech je na televizních obrazovkách v letošní sezóně uvidíte.  


Více info

Natáčení nového českého filmu Šťastná - mejdan v prodejně BANDI

Film Šťastná 04
Dlouho očekávaný nový český film ŠŤASTNÁ je dotočen. Romantický film se skvělým hereckým obsazením vypráví o třech studentkách herectví, které se snaží v branži prosadit. Proto obrážejí luxusní mejdany, kde se fotí s největšími hvězdami českého showbyznysu.

Jedna party se konala také v prodejně Pánské obleky BANDI v Praze. Které známé české tváře se na večírku objevily a do čeho je kostymérky oblékly? Podívejte se do fotogalerie z natáčení filmu.


Více info

Trailer k filmu VŠIVÁCI. Partnerem filmu je Pánské obleky BANDI

Zveme vás do kin na nový český film VŠIVÁCI.

V tomto napínavém snímku uvidíte excelentní herecké výkony Jiřího Langmajera, Ondřeje Vetchého, Ivy Janžurové a dalších známých herců.

Premiéra filmu je 19. 6. 2014. Prohlédněte si luxusní obleky BANDI, které ve filmu nosí přední český herec Jiří Langmajer.

Partnerem nového českého filmu VŠIVÁCI je Pánské obleky BANDI

Plakát VŠIVÁCI

Zveme vás do kin na nový český film VŠIVÁCI.

V tomto napínavém snímku uvidíte excelentní herecké výkony Jiřího Langmajera, Ondřeje Vetchého, Ivy Janžurové a dalších známých herců.

Premiéra filmu je 19. 6. 2014. Prohlédněte si luxusní obleky BANDI, které ve filmu nosí přední český herec Jiří Langmajer.

Více info

Komentátory na MS v ledním hokeji 2014 obléká BANDI

MS v ledním hokeji
Při vysílání Mistrovství světa v ledním hokeji 2014 jste mohli vidět, jak vypadají komentátoři v pánských oblecích. Návrháři od BANDI oblékli nejen komentátory, ale také hokejové experty do nejnovějších a exkluzivních modelů pánských obleků, košil, kravat a dalších doplňků. Mohli jste je vidět v přímých přenosech na ČT Sport.

Pánské obleky BANDI je partnerem a sponzorem vysílání MS v ledním hokeji 2014.

Čtěte dál a dozvíte se, v jakých outfitech byli známí a oblíbení komentátoři hokeje v letošní sezóně oblečeni. Jak se vám líbí?


Více info

Hlavním partnerem českého filmu CHAMELEON jsou Pánské obleky BANDI

Film_Chameleon_099

Partnerem nového českého krátkého filmu CHAMELEON je BANDI.

Drama režiséra Dana Pánka sleduje milostný život Petra (Martin Kraus v hlavní roli), charismatického manipulátora především žen, který žije ve čtyřech různých vztazích, které však pojí jedno jeho vnitřní tajemství.

Vy se můžete podívat mimo jiné i na Pánské obleky BANDI.

Více info

Moderátory pořadu BULY - hokej živě obléká Pánské obleky BANDI

BULY, hokej živě - moderá...

Podívejte se, jak vypadají Pánské obleky BANDI na moderátorech hokejové extraligy 2013.  Sledujte vysílání pořadu ČT Sport, pořad BULY - hokej živě. Pánské obleky BANDI je partnerem a sponzorem vysílání pořadu BULY - hokej živě.

Módní značka BANDI VAMOS obléká moderátory a hokejové experty jak ve studiu, tak na hokejových stadiónech. Moderátoři používají jednotný dress code, který obsahuje mimo jiné tři barvy kravat. A to pánskou kravatu červenou, modrou a stříbrnou, podle barevného provedení loga BULY.

Kteří moderátoři nosí pánskou společenskou módu BANDI VAMOS a jaký model obleku, košil, kravat nebo obuvi využívají?

Více info

Moderátory ČT Sport, pořadu BULY - hokej živě obléká Pánské obleky BANDI

BULY, hokej živě - moderá...

Chcete-li si prohlédnout pánské obleky BANDI VAMOS, sledujte vysílání pořadu České televize ČT BULY - hokej živě. Moderátoři pořadu a hokejoví experti užívají jednotný dress code BULY 2012/13, který obsahuje mj. tři barvy kravat. Červená, modrá, stříbrná, a to podle barevného provedení loga BULY.

BANDI VAMOS - Pánské obleky je sponzorem a partnerem pořadu BULY, hokej živě.

Kteří moderátoři a experti nosí pánskou společenskou módu BANDI VAMOS a jaký model obleku, košile a obuv využívají?

Více info

Moderátory na MS v ledním hokeji 2013 obléká BANDI

MS v ledním hokeji

Podívejte se živě na Pánské obleky BANDI na moderátorech Mistrovství světa v ledním hokeji 2013. Komentátoři ČT4 budou oblečeni v jednotném dress code pro MS v ledním hokeji 2013.

Pánské obleky BANDI je partnerem vysílání Mistrovství světa v ledním hokeji 2013, které začíná 3. května 2013.

Kteří moderátoři budou moderovat MS v ledním hokeji 2013?

Více info

Ladislav Špaček: Host v ponožkách je směšný

Ladislav Špaček. Zdroj do...


Odborník na etiketu vyvrací oblíbené omyly. Při jídle se mluví, návštěva v ponožkách je komická, rychle a mlčky shltnout šest knedlíků s rajskou též není v pořádku.

Z rozhovoru s Ladislavem Špačkem jsem si odnesla několik pěkných postřehů. Že v jednoduchosti je krása – tedy že pravidel etikety není mnoho, ale je mnoho způsobů, jak je použít v praxi. Že se s panem Špačkem skutečně mohu bavit o čemkoliv a je ve svých odpovědích a sděleních nejen otevřený, ale současně velmi vlídný a vstřícný. A do třetice, není pravda, že všechno, co potřebujeme znát, naučili jsme se už v mateřské školce, jak zní titul jedné z knih spisovatele Roberta Fulghuma. Pro náš rozhovor jsme mistra etikety ukázkově oblékali do obleků firmy BANDI VAMOS a ve spolupráci s AVON Cosmetics a Robertem Vanem vznikly jak jinak než stylové fotografie.

Více info

Zdeněk Podhůrský: Najít si mladou holku je brnkačka

Herec Zdeněk Podhůrský 1


Oblíbený herec Zdeněk Podhůrský se svěřil s tím, jak si plní sny.


Je několik věcí, které bych do Zdeňka Podhůrského rozhodně neřekla: Že je tak citový člověk, že má obrovskou soudnost a pokoru, že mu už bylo padesát let! a že dokáže fantasticky zaujmout nejen oko fotografa Roberta Vana, který zhotovil v hotelu Radisson Blu Alcron v Praze opravdu velkou sbírku fotografií pro náš rozhovor. Perfektní styling zajistila firma Bandi Vamos a AVON Cosmetics. Mohu vám garantovat, že tento rozhovor vám servíruji s velikou chutí a radostí z toho, že u nás máme takovéto umělce!

Více info

Soutěž na Rádiu Kiss 98,1 FM o pánské obleky BANDI VAMOS

Reklamní spot vysílaný na rozhlasové stanici Rádio KISS 98,1 FM, Praha spolu se soutěží Slalom - on-line. Na stránkách bandi.cz byl zvuk u reklamního spotu doplněn flash animací.

Poslouchejte Rádio Kiss 98,1 FM a zúčastněte se soutěže o pánské obleky BANDI VAMOS. Odpovězte v časovém limitu na 5 otázek a vyhrajte! ...Více informací si můžete přečíst na stránkách Rádia KISS 98,1 FM.

Svatební Expo Show - svatební šaty Heller Dance a svatební obleky Bandi Vamos

V roce 2012 vystavoval BANDI VAMOS na několika svatebních veletrzích v ČR a SR svatební obleky a svatební doplňky. Zde si můžete prohlédnout videoukázku malé módní přehlídky, která byla společnou prezentací svatební módy BANDI VAMOS a svatební dámské módy HELLER DANCE. Místo konání veletrhu - Svatební Expo Praha. Ve kterých městech BANDI VAMOS prezentoval svou svatební expozici si můžete přečíst v článku Pozvánka na svatební veletrhy 2012, v archivu článků.Trailer filmu HRANAŘI. Hlavní partner BANDI VAMOS - Pánské obleky


Oblékli jsme několik skvělých herců do desítek skvělých pánských obleků, košil, kravat, obuvi aj. Herci Jiří Langmajer, Saša Rašilov, Václav Postránecký, Jan Tříska, Miroslav Etzler, Milan Kňažko, Michal Dlouhý, Norbert Lichý, Vladimír Kratina Vám v tomto filmu předvedou excelentní herecké výkony a Vy se můžete podívat mimo jiné i na pánskou společenskou módu od BANDI VAMOS - Pánské obleky.


Hlavním partnerem českého filmu HRANAŘI je Pánské obleky BANDI

Jiří Langmajer

Oblékli jsme několik skvělých herců do desítek skvělých pánských obleků, košil, kravat, obuvi aj. Herci Jiří Langmajer, Saša Rašilov, Václav Postránecký, Jan Tříska, Miroslav Etzler, Milan Kňažko, Michal Dlouhý, Norbert Lichý, Vladimír Kratina Vám v tomto filmu předvedou excelentní herecké výkony a Vy se můžete podívat mimo jiné i na Pánské obleky BANDI.

Více info

BANDI Show

BANDI Show 10

Prezentace pánské společenské módy může mít mnoho způsobů jak ukázat široké veřejnosti nové modely.  Počínaje přehlídkovými moly, konče prezentací na internetu. BANDI VAMOS mimo tyto standartní způsoby navíc předvádí své modely prostřednictvím BANDI SHOW týmu. 

BANDI SHOW je skupina tanečníků, která prezentuje pánskou společenskou módu stylem, který diváka zaujme. Členové týmu předvádějí scénický tanec, který je obohacen o prvky temperamentní hudby, jako je např. Samba.  

Více info

Rozhlasová reklama BANDI VAMOS

Reklamní spot vysílaný na rozhlasových stanicí na severní Moravě. Na stránkách bandi.cz byl zvuk u reklamního spotu č.1 doplněn flash animací.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...