Média, Prezentace

Hlavním partnerem českého filmu HRANAŘI je Pánské obleky BANDI

Jiří Langmajer

Oblékli jsme několik skvělých herců do desítek skvělých pánských obleků, košil, kravat, obuvi aj. Herci Jiří Langmajer, Saša Rašilov, Václav Postránecký, Jan Tříska, Miroslav Etzler, Milan Kňažko, Michal Dlouhý, Norbert Lichý, Vladimír Kratina Vám v tomto filmu předvedou excelentní herecké výkony a Vy se můžete podívat mimo jiné i na Pánské obleky BANDI.

Film se natáčel v průběhu měsíců června a července 2011.

Temný thriller se odehrává v české současnosti, kterou pokrývá dokonalá pavučina vzájemně propojených kšeftů a kšeftíků. Mnohem jemnější a nenápadnější, než byla ta v éře Mrázků a Krejčířů. Samozřejmý systém vratek, resp. skrytých provizí, automaticky funguje na všech úrovních. Kdo v něm nejede, je mimo hru. Čím větší hra, tím ostřejší jízda. Je to balanc na hraně útesu. Dá se na ní udržet? Jak dlouho ještě? A kdo to všechno vlastně řídí?

Miroslav Etzler
Filmové drama se rozehraje kolem jedné velké zakázky, z níž měly podle zaběhnutých pravidel putovat vratky na zaběhnutá vyšší místa. Jeden z hráčů se ovšem rozhodne pro sólový postup, načež se prudce roztočí kolotoč sledovaček, kompromitujících materiálů, tajných nahrávek, mediálních intrik, výhrůžek, vydírání a zabíjení. Systém se zadrhne a hrozí kolaps. Protihráči volí krajní řešení.

Hrají:

Saša Rašilov, Kateřina Brožová, Jan Tříska, Miroslav Etzler, Vilma Cíbulková, Jiří Langmajer, Martin Dejdar, Milan Kňažko, Michal Dlouhý, Norbert Lichý, Václav Postránecký, Vladimír Kratina, Jiří Korn, Kateřina Průšová, Michal Pavlata a další.

Režie:

Tomáš Zelenka

Scénář:

Oto Klempíř, Jiří Hubáček

Produkce:

NOGUP agency

Fotografie z natáčení

Jiří Langmajer
Kateřina Brožová a Jiří L...
Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
Martin Dejdar a Jiří Lang...
Martin Dejdar a Jiří Lang...


Další snímky z natáčení filmu HRANAŘI můžete prohlédnout ve fotogalerii, kde taktéž uvidíte pánské obleky BANDI VAMOS na hercích přímo v akci.

Oficiální internetové stránky filmu najdete na adrese www.hranari.cz

Oficiální trailer k filmu Hranaři

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...