Média, Prezentace

Partnerem nového českého filmu VŠIVÁCI je Pánské obleky BANDI

Plakát VŠIVÁCI

Zveme vás do kin na nový český film VŠIVÁCI.

V tomto napínavém snímku uvidíte excelentní herecké výkony Jiřího Langmajera, Ondřeje Vetchého, Ivy Janžurové a dalších známých herců.

Premiéra filmu je 19. 6. 2014. Prohlédněte si luxusní obleky BANDI, které ve filmu nosí přední český herec Jiří Langmajer.


Popis filmu:

Film VŠIVÁCI vypráví příběh dvou bratrů, které rozdělila jedna žena. Na jedné straně špičkový neurochirurg (Jiří Langmajer) utápějící se v bludném kruhu operací, alkoholu a milostných avantýr. Na straně druhé jeho horkokrevný bratr (Ondřej Vetchý), který se vrátil z české mise v Afghánistánu, vychovává dvě dcery, ale prohrává svůj boj s dluhy a návratem k normálnímu životu. A všechno to řídí jejich matka (Iva Janžurová). Jejich osudy se prolínají s dalšími postavami kolegů, spolubojovníků, kamarádů, všichni však mají něco společného. Každý se totiž někdy zachová jako všivák...

Hrají:

Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Ondřej Malý, Marek Taclík, Andrea Kerestešová, Tatiana Vilhelmová, Nikol Moravcová, Sabina Remundová a další.

Režie a scénář:

Roman Kašparovský

Fotografie z natáčení

Film VŠIVÁCI
Film VŠIVÁCI 2
Film VŠIVÁCI 3


Podívejte se na oficiální trailer k filmu.

  
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...