Média, Prezentace

Natáčení nového českého filmu Šťastná - mejdan v prodejně BANDI

Film Šťastná 04
Dlouho očekávaný nový český film ŠŤASTNÁ je dotočen. Romantický film se skvělým hereckým obsazením vypráví o třech studentkách herectví, které se snaží v branži prosadit. Proto obrážejí luxusní mejdany, kde se fotí s největšími hvězdami českého showbyznysu.

Jedna party se konala také v prodejně Pánské obleky BANDI v Praze. Které známé české tváře se na večírku objevily a do čeho je kostymérky oblékly? Podívejte se do fotogalerie z natáčení filmu.


Popis filmu

Hlavní hrdinka Viktorie Šťastná (Andrea Daňková) odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek (Aneta Krejčíková, Marie Kružíková), které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. Co všechno je Viky ochotná udělat pro úspěch? To uvidíte v kinech od 4. prosince.

Hrají

Andrea Daňková, Jan Hrušínský, Dana Morávková, David Kraus, Andrea Krejčíková, Ljuba Krbová, Marie Kružíková, Jan Havlovic

Režie a scénář

Eva Toulová


Fotografie z natáčení filmu Šťastná

Skvělého mejdanu u BANDI se účastnil například zpěvák Martin Maxa, zpěvák Sámer Issa nebo také herec a model Jan Havlovic.

Líbí se vám outfity celebrit? Napište nám na Facebook BANDI VAMOS.

Film Šťastná 01
Film Šťastná 02
Film Šťastná 03
Film Šťastná 04
Film Šťastná 05
Film Šťastná 06
Film Šťastná 07
Film Šťastná 08
Film Šťastná 09
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...