Média, Prezentace

Partnerem nového českého filmu STRAŠIDLA je značka Pánské obleky BANDI

Rodinná komedie STRAŠIDLA...

Komediální příběh o strašidelné rodině hejkala Huga, která se nechce vystěhovat ze svého domu a je přinucena adaptovat se do běžného života obyčejných smrtelníků, kteří umí pěkně zkomplikovat život. Rodinná komedie v režii Zdeňka Trošky, které je partnerem značka Pánské obleky BANDI.

Můžete se těšit na známe herce, jako jsou například Petr Nárožný, Václav Postránecký, Tereza Kostková, Anna Polívková, Bronislav Kotiš, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Vladimír Polívka a další známé postavy české kinematografie.

Premiéra:

Premiéra filmu Strašidla v kinech v ČR a SR je 18. srpna 2016 a v televizi Prima o rok později

Popis filmu Strašidla:

Co se stane, když si rodina strašidel musí najít práci, začít platit nájem a chodit do školy?

Vystěhovat se nebo platit nájem, pracovat a chodit do školy! Tak zněl ortel, vynesený úředníkem Patočkou nad rodinou hejkala Huga, která bydlí ve starém domě na kraji maloměsta. Rodina hejkala Huga se skládá z nadpřirozených bytostí – manželky Huga/čarodějnice Particie, jejich dvou dětí, další čarodějky tety Žofie, vodníka Bubly a víly Jitřenky. Ti se mají začlenit do světa lidí, začít pracovat, chodit do školy a hlavně vydělávat peníze na nájem.

Konec rodiny se zdá neodvratný, zejména poté, co Hugo přijde o hlas a jeho žena Patricie ho opustí a odletí za svojí první láskou upírem do Temešváru. Dům má být vyklizen, čemuž chtějí strašidla za každou cenu zabránit. Vydají se za úředníkem Patočkou, který má jejich případ na starosti a ten se nechá jejich prosbami oblomit a doporučí jim, co mají začít dělat. Vodník Bubla začne pracovat v prádelně paní Karolíny jako pomocná síla, Hugo se začlení do hereckého ansámblu a zkouší s nimi pohádku a víla Jitřenka se stane první primabalerínou ve stejném divadle.

Vše vypadá jednoduše, ale bude to ovšem mnohem obtížnější, než by se mohlo zdát. Na celou rodinu čekají neuvěřitelná dobrodružství neznámého světa. Odvážné hrdiny za pomoci kouzel a magie čeká nelehký úkol, jak se vypořádat se všemi nástrahami zemní říše, přelstít úředního šimla a udržet rodinu pohromadě. Ale jejich svérázně radostný život, neutuchající láska a pocit soudržnosti jsou mnohem víc silnější, než chamtivost a podlost normálních lidí.

Producent:

Fénix film

Režie:

Zdeněk Troška

Internetové stránky filmu

http://strasidlafilm.cz/

Oficiální trailer filmu STRAŠIDLA

 
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...