VÝPRODEJ

Pánský plášť BANDI, model slim Oliver – ideální do podzimního počasí

Pánský plášť BANDI, model...
VÝPRODEJ Exkluzivní černý plášť z limitované edice Tomáš Verner byl navržen do chladného a sychravého počasí. Návrháři od BANDI kladli důraz především na praktičnost a univerzálnost, aby plášť splnil požadavky každého muže.

Díky černé barvě vynosíte tento elegantní plášť na jakoukoli pracovní či společenskou událost nebo ve volném čase. Je vhodný k pánským oblekům, protože svou délkou zakrývá sako a skvěle vypadá i k riflím. Vybírejte jen to nejlepší. 


Popis pláště Oliver

Pánský plášť BANDI, model...
Elegantní plášť v černé barvě je oživený decentními dekorativními prvky, které vám při jeho nošení dodají nádech luxusu. Dalším módním doplňkem jsou zešikmené dekorační náramenice, zešikmené kapsy a designově prošívané rukávy. Atraktivní vzhled pláště přidává károvaná spodní strana límce, která skvěle oživí jednobarevný plášť. 

Vyštíhlený střih pláště Oliver se vyznačuje rozšířenými rameny a zúžením v pase. Tento oblíbený střih pomůže vytvarovat vaši postavu a přidá vám na mužném vzhledu. Doporučujeme jej proto mužům, kteří nemají konfekční postavu a mají například menší bříško. Zvolený materiál zajišťuje lehkost a příjemný pocit při nošení. Mezi další praktickou vlastností patří zvýšená voděodolnost a větruvzdornost, což jistě oceníte především v deštivých dnech.

Cena pláště je 5.999 Kč. Jedná se o exkluzivní limitovanou edici Tomáš Verner, počet kusů je omezen.


Původní cena pláště: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 2.799 Kč

Ušetříte: 3.200 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pláště je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se pláště vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského pláště

Pánský plášť BANDI, model...
Pánský plášť BANDI, model...
Pánský plášť BANDI, model...


Doporučujeme

Pánské deštníky BANDI
Každý muž by měl mít u sebe při nepříznivém počasí vždy velký deštník. Proč? Nejenže ochráníte vaše hezké oblečení a zůstanete v suchu, ale také můžete být za gentlemana a před deštěm zachránit partnerku.

Deštníky BANDI jsou dostatečně velké, aby schovali před deštěm dva lidi. Jsou také velice pevné. Nestane se, že by se vám při prvním silnějším zafouknutí deštník rozpadl. Jejich design je velice elegantní a moderní, proto je využijete kamkoliv. Podívejte se kvalitní deštníky od BANDI.  


Tip pro vás

Dotáhněte váš outfit k dokonalosti a pořiďte si šátek - módní doplněk, který vás zahřeje. Podívejte se na široký výběr pánských šál a šátků na e-shopu www.BandiVamos.cz, které vám přidají na elegantním vzhledu. 
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...