VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Barricello - moderní elegance

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Černá barva elegantního pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT II. Barricello zvýrazní vzhled každého muže a dodá mu na respektu. 

Díky matné látce je tento model pánského obleku univerzální pro jakoukoliv pracovní nebo společenskou událost. Pomůže zvýšit úspěch manažerům v zaměstnání i studentům u zkoušek. Stejně tak jej doporučujeme ženichům a svatebním hostům, kteří v něm budou na svatbě vypadat slavnostně.

Popis pánského obleku

Dvoudílný pánský oblek je zhotoven v rovném střihu s vyštíhlením saka v oblasti pasu. Díky tomu vás pánský oblek nebude stahovat a budete se v něm cítit pohodlně i během celého dne. Pokud v tomto obleku vyrazíte na svatbu, na ples nebo do tanečních nebude vás omezovat v pohybu, například při tanci.

Zvolený vlněný materiál pánského obleku odpovídá potřebě pro běžné nošení, například do zaměstnání. Vyvážené složení z 55 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy zajišťuje, že je oblek prodyšný, což oceníte především v letních měsících. Minimální mačkavost a pevnost materiálu vám zaručí, že si oblek bude držet stálý tvar. Vy díky tomu budete vypadat vždy perfektně a upraveně.


Původní cena obleku: 6.499 Kč

Akční cena obleku: 3.599 Kč

Ušetříte: 2.900 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Příklad vhodného slavnostního outfitu

Na fotografiích můžete vidět, jak pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Barricello působí slavnostně, když jej doplníte o společenský set. Ten se skládá z vesty, anglické kravaty a kapesníčku do saka. Tento outfit se slavnostním setem ve světlé i tmavé variantě můžete využít pro ženicha na svatbu, ale také například na ples.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučujeme

Podívejte se na další barvy a vzory nádherných pánských slavnostních setů. Na e-shopu www.BandiVamos.cz si vyberete také další doplňky, které zvýší úroveň vašeho oblečení na společenské události a dodají vám nádech luxusu.


Neutrácejte zbytečně

Zajistěte si předem SLEVU pro první nákup, abyste si tento pánský oblek v prodejnách Pánské obleky BANDI pořídili za ještě nižší cenu. Vyplňte TEST PRO MUŽE. Pokud budete v testu úspěšní, ušetříte několik set korun.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...