VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. s vestou Valentino – exkluzivní záležitost

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. s vestou Valentino je exkluzivní model navržený ze špičkového materiálu v tmavě šedé barvě. Lesklé detaily, které jsou vytvořené podle nejnovějších trendů ve společenské módě, vám dodají nádech luxusu.

Díky mírně vyštíhlenému střihu je oblek Valentino vhodný pro muže všech věkových kategorií. Doporučujeme jej především ženichům nebo svatebním hostům, kteří budou vypadat v tomto obleku výjimečně. Skvěle se hodí také na ples, oslavu jubilea, k promoci a dalším oslavným událostem. V tomto obleku podpoříte významnost události a budete vypadat skvěle. 


Elegance s nádechem luxusu

Sako je doplněné o designové prvky, které dělají oblek nejen slavnostním, ale také výjimečným. Například lesklá dekorační látka, která je na klopách, kapsách i na knoflíčcích, vytváří dojem ucelené elegance s nádechem luxusu. Další moderní detaily uvolňují formální vzhled společenského oblečení. Jsou to například zešikmené kapsy, zapínání saka na dva knoflíky nebo velice otevřené klopy, díky kterým vynikne vesta.

Jelikož je tento oblek určený především pro společenské a slavnostní události, předpokládá se, že se na nich bude tančit, a že si budou muži chtít sako odložit. Návrháři od BANDI na to mysleli, a proto ozdobili také oblekovou vestu. Dekorační látka s vysokým leskem je na kapsách a také jsou jí potaženy knoflíčky. Díky tomu si můžete bez obav odložit sako a stále budete vypadat slavnostně.


Popis obleku Valentino

Pánský oblek BANDI, model...
Slavnostní oblek z nejvyšší modelové řady Premium Collection je dvoudílný oblek s vestou navržený podle nejnovějších módních trendů. Sako je ušito v atraktivním střihu COMFORT, který si oblíbíte, protože vás nebude stahovat, ani na vás nebude vlát. Proto jej doporučujeme mužům všech věkových kategorií. 

Aby vynikl vysoký lesk obleku, byla tomu přizpůsobena kombinace materiálů. Oblek Valentino je ve složení 40 % vlna, 30 % polyester, 30 % viskóza. Toto složení má velkou výhodu v tom, že se oblek minimálně mačká, je lehký a drží si stálou formu. Navíc je díky vlně materiál prodyšný a příjemný na dotek. Budete se v něm cítit příjemně. Přijďte si jej vyzkoušet a navštivte jakoukoliv kamennou prodejnu Pánské obleky BANDI.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.399 Kč

Ušetříte: 2.600 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Při fotografování obleku v ateliéru byl zvolen svatební outfit pro ženicha. K lesklému obleku dali designéři bílou košili a stříbrnou svatební kravatu s kapesníčkem. Obuv a opasek vybrali v černé barvě. Inspirujte se.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Víte, že...

Podle pravidel společenské etikety je odkládání saka ve společnosti nevhodné. Ovšem, pokud má muž oblek s vestou, která je ušitá celá z oblekové látky, může si v tomto případě sako odložit. Přečtěte si článek s praktickými radami, Jak správně nosit oblek a čeho se vyvarovat, abyste se ve společnosti neztrapnili. 


Tip pro vás

Přečtěte jak nosit pánský oblek, abyste ve společnosti udělali dojem a neztrapnili se. Podívejte se na stránky www.PanskeObleky.cz, kde vám radí majitel značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.


Neutrácejte zbytečně

Zajistěte si předem slevu pro první nákup, abyste si pořídili tento oblek u Pánské obleky BANDI za ještě nižší cenu. Vyplňte Test pro muže. Pokud budete v testu úspěšní, ušetříte několik set korun.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...