VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Devero – ukažte svůj styl v módní modré barvě

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Elegantní model pánského obleku byl navržen pro muže, kteří se nespokojí s obvyklou černou barvou obleků a nebojí se moderních trendů.

Modrá látka v matném provedení dělá z obleku ideální manažerský oblek, který vám dodá na respektu a důvěryhodnosti. Oblek rovněž doporučujeme i na jakoukoli společenskou událost, ať už se chystáte do tanečních, na svatbu,  budete v něm vždy vypadat perfektně.


Popis pánského obleku

Pánský oblek v sytě modré barvě byl navržen v moderním vyštíhleném střihu, který skvěle vytvaruje mužskou postavu. Sako je stylově navrženo s módními užšími klopami, které dodají muži zlehka ležérní vzhled.

Abyste se během celého dne v práci cítil příjemně a komfortně, je 55% vlněný materiál obleku doplněn o 30 % polyesteru a 15 % viskózy. Tato kombinace Vám zajistí, že je oblek vysoce prodyšný, lehký a příjemný na dotek. Navíc jistě oceníte, že je minimálně mačkavý a stále si zachovává svůj tvar. Díky tomu budete vypadat vždy upraveně a seriózně.


Cena obleku je 7.799 Kč a zahrnuje sako i kalhoty.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 4.999 Kč

Ušetříte: 2.800 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Zajímá vás, jakou barvu bot a opasku? K obleku doporučujeme ladit opasek a společenské boty do hnědých odstínů. V této barevné kombinaci budete působit moderním a svěžím dojmem.

Tip pro Vás

Nezapomeňte si na obchodní jednání vzít i pánskou koženou tašku. Váš obchodní partner nabude dojmu, že jste na jednání připraven a bude příznivě nakloněn společnému jednání. Podívejte se na nabídku pánských kožených aktovek vhodných do zaměstnání. Aktovky jsou precizně zpracované z pevné kůže, mají několik praktických úložných míst a reprezentativní design.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...