VÝPRODEJ

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Hledáte opravdu kvalitní volnočasové kalhoty, ve kterých se budete cítit příjemně i v horkých dnech? Doporučujeme vám pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu z nejnovější kolekce.

Tyto pohodlné kalhoty se skvěle hodí na procházku městem, do parku, na rande i do kavárny. Stejně dobře si je můžete vzít i do práce, kde nemusíte nosit formální oděv.

Popis pánských kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Kalhoty jsou ušité z exkluzivní látky složené z 97 % bavlny a 3 % elastanu. Jsou tedy velice lehké a prodyšné, což oceníte zejména v letním období. Vyštíhlený střih kalhot vám dokonale padne. Díky příměsi elastanu v látce budete mít dostatek volnosti při pohybu.

Cena pánských volnočasových kalhot BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu je 1.899 Kč a jedná se o novinku dle nejnovějších módních trendů.

Přijďte si kalhoty vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat to správné oblečení, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pozor, tyto pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu můžete zakoupit i přes e-shop www.BandiVamos.cz.


Původní cena kalhot: 1.899 Kč

Nová výprodejová cena: 949 Kč

Ušetříte: 950 Kč

 

UPOZORNĚNÍ Tento model kalhot je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Další barvy volnočasových kalhot ESENTE

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Sangre

Pánské volnočasové kalhot...

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur

Pánské volnočasové kalhot...

Rady a tipy

Doveďte váš outfit k dokonalosti a pořiďte si ještě pánské volnočasové sako BANDI.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...