VÝPRODEJ

Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco – pro váš elegantní vzhled i ve volném čase

Pánské volnočasové sako B...
VÝPRODEJ Chcete vypadat elegantně i ve volném čase? Doporučujeme tuto stylovou novinku. Pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco ušité v moderním vyštíhleném střihu, které vám dokonale padne. Vynosíte ho ve volném čase, například na rande, na procházku parkem, do kina i kavárny. Oblékněte si ho ke svým oblíbeným džínům nebo k volnočasovým kalhotám BANDI.

Sako je ušité ve střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlené. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Skvěle se hodí pro muže všech typů postav. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Popis pánského saka

Pánské volnočasové sako B...
Sako je ušité z kvalitní látky tmavě modré barvy. Pro váš uvolněnější pocit návrháři od BANDI zvolili dva rozparky na zadní straně saka. Klasické klopy a dvouvýpustkové kapsy s patkou působí velice elegantním dojmem. Stejně tak bude působit i muž, který si sako oblékne.

Volnočasové pánské sako BANDI, model SLIM Unicco je ušité z exkluzivního materiálu složeného z 65 % bavlny, z 35 % viskózy a 3 % elastanu. Díky tomu je sako lehké a prodyšné. To oceníte zvláště při horkých dnech. Budete se cítit pohodlně po celý den a nebudete se v něm tolik potit.

Cena pánského saka BANDI, model SLIM Unicco je 5.199 Kč a jedná se o volnočasovou kolekci.

Přijďte si sako vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat to správné oblečení pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pozor, toto pánské volnočasové sako BANDI, model SLIM Unicco můžete zakoupit i přes e-shop www.bandivamos.cz.


Původní cena saka: 5.199 Kč

Nová výprodejová cena: 3.199 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model saka je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se saka vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského saka

Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...

Rady a tipy

Víte, že muži, kteří nosí pánský oblek nebo sako, mají větší úspěch u žen bez ohledu na věk? Přečtete si, jak to funguje v článku Proč mají muži v oblecích větší úspěch u žen?
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...