VÝPRODEJ

Pánská vesta BANDI, model SLIM FIT Scozia – doporučujeme do zaměstnání i pro volný čas

Pánská vesta BANDI, model...
AKCE Víte, jak v obleku působit ještě elegantněji? Doplňte jej stylovou pánskou vestou BANDI, model SLIM FIT Scozia. Šedou vestu s károvaným vzorem doporučujeme nosit k obleku do zaměstnání. Skvěle se hodí také k bavlněným kalhotám a košili. Můžete ji zkombinovat i s volnočasovým sakem a vyrazit tak například na procházku městem, do kavárny či na rande. Pánská vesta dokonale podtrhne váš elegantní vzhled.

Jedinečná pánská vesta Scozia je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Tento střih je ideální volbou pro muže štíhlé a standardní postavy. Vesta pomáhá opticky tvarovat postavu, takže v ní budete vypadat mužně a uděláte perfektní dojem.Popis pánské oblekové vesty Scozia

Pánská vesta BANDI, model...
Vesta je ušitá z velmi kvalitní matné látky středně šedé barvy s károvaným vzorem. Proto je ideální volbou do zaměstnání i pro volný čas. Doporučujeme ji kombinovat s šedými a tmavě modrými obleky. Oživíte váš vzhled a budete působit velmi elegantně. Vezměte si ji například k pánskému obleku BANDI, model SLIM FIT Scozia. Ve volném čase můžete popustit uzdu vaší fantazii a vestu nakombinovat s oděvy a doplňky výraznějších barev. Vynosíte ji k volnočasovému saku, bavlněným kalhotám i košili.

Elegantní pánská vesta se řadí do prémiové kolekce BANDI. Je ušitá z exkluzivní látky složené z 55 % vlny, 15 % polyesteru a 30 % viskózy.  Tato jedinečná kombinace materiálů zajistí, že se v ní budete cítit pohodlně a příjemně po celý den.

Pánská vesta Scozia je celá ušitá z oblekové látky. Díky tomu ji můžete nosit v rámci volnočasového outfitu i bez saka. Pokud si ji vezmete k obleku, můžete si v méně formálních chvílích sako odložit.

Cena pánské oblekové vesty BANDI, model SLIM FIT Scozia je 2.499 Kč a jedná se o stylový doplněk, který skvěle oživí váš oblek i volnočasový outfit.

Přijďte si vyzkoušet luxusní vestu Scozia do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Zde se vám budou ZDARMA věnovat odborní poradci, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného oblečení pro vás. Nechte si vestu ukázat v jedinečných kombinacích s pánskými obleky či volnočasovou módou.


Původní cena obleku: 2.499 Kč

Nová akční cena: 1.999 Kč

Ušetříte: 500 Kč


Akce platí pouze do 6. 9. 2018.


Detaily pánské vesty

Pánská vesta BANDI, model...
Pánská obleková vesta BAN...
Pánsk vesta BANDI, model ...
Pánský obleková vesta BAN...

Rady a tipy

Věděli jste, že v konzervativních kruzích byste měli dle pravidel společenské etikety nechat spodní knoflík vesty rozepnutý? Díky tomu se navíc budete cítit pohodlně a vesta se vám nebude při sezení vyhrnovat a krčit se, takže budete vypadat upraveně a skvěle. V méně formálním prostředí však můžete spodní knoflík vesty nosit zapnutý.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...