VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Alegri – skvělá volba do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Alegri oživí váš vzhled. Svým střihem a barvou sleduje nejnovější módní trendy. Perfektně ho využijete do zaměstnání i na společenské události pořádané přes den. Jako je například svatba, oslava narozenin či setkání s přáteli.

Oblek je ušitý v moderním střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlený. Díky tomu dokonale padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Alegri je ušitý z kvalitní matné látky modré barvy. Proto se skvěle hodí do zaměstnání i na společenské události konané v jarním i letním období do 18. hodiny.

Návrháři od BANDI si dali záležet na všech detailech tak, abyste vypadal opravdu skvěle. Dvouvýpustkové kapsy s patkou jsou mírně zešikmené, tím napomáhají opticky zeštíhlit vaši postavu. Přidaná kapsička na pravé straně saka působí velice moderním dojmem. Zaujme vás také luxusní podšívka károvaného vzoru a originální knoflíky napůl tmavě modré a světle modré barvy. Sako má jeden rozparek pro váš elegantnější vzhled.

Pánský oblek BANDI, model...
K tomuto obleku doporučujeme kombinovat hnědou i černou pánskou společenskou obuv BANDI, ve které se budete cítit pohodlně a podtrhnete tak váš celkový vzhled.

I přesto že jsou kalhoty jemně vyštíhlené, návrháři od BANDI dbali na to, abyste se v nich cítili příjemně. Jsou tedy volnější v oblasti sedu a stehen, takže vás nebudou nikde stahovat a omezovat vás v pohybu.

Oblek je ušitý z exkluzivní látky složené z 55 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy. Tato unikátní kombinace materiálů omezuje krčení obleku a jeho žmolkování. Oblek je lehký a prodyšný. To oceníte zejména v horkých dnech. Budete se v něm cítit pohodlně i po celém dni nošení.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT II Alegri je 6.999 Kč a jedná se o módní modrý oblek, který se stane nedílnou součástí vašeho šatníku.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 4.199 Kč

Ušetříte: 2.800 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Pokud chcete dodat vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti, zvolte k obleku exkluzivní košili BANDI s ozdobným pinem z lesklé oceli.

Víte o tom, že by se do zaměstnání neměl nosit lesklý oblek? Přečtěte si více v následujícím článku, Proč se nesmí nosit lesklý oblek do práce, abyste neudělali chybu.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...