VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Malegri – stylový modrý oblek do práce, na svatbu a jiné společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Modrý oblek Malegri je skvělou volbou pro muže, kteří se rádi oblékají podle aktuálních módních trendů. Perfektně se hodí do zaměstnání a na denní společenské události. Pánský oblek Malegri vám s jistotou doporučujeme také například na svatbu pro ženicha nebo pro svatebního hosta, při oslavách jubileí a k dalším příležitostem. V modrém obleku budete působit vždy moderním dojmem.

Pánský oblek Malegri je ušitý v módním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomůže opticky vytvarovat vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy.


Popis pánského obleku Malegri

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Malegri je ušitý z matné látky v modré barvě. Díky tomu jej skvěle vynosíte jak do práce, tak na denní společenské události konané do 18. hodiny. Modrý oblek navíc zkombinujete s hnědou i černou obuví a doplňky. Snadno tak obměníte váš outfit, pokud například chodíte v obleku denně do zaměstnání.

Návrháři od BANDI dokonale propojili střih a design. Na saku zvolili moderní zešikmené kapsy, které stejně jako střih pomáhají opticky vytvarovat postavu. V saku s jedním rozparkem zaujmete i díky dalším módním prvkům, jako jsou zúžené klopy nebo přidaná kapsička na pravé straně. Za pozornost stojí také originální modré knoflíky s černým lemováním a exkluzivní vzorovaná podšívka.

I přesto, že jsou kalhoty ve vyštíhleném střihu SLIM, dbali návrháři od BANDI na to, aby byly pohodlné a neomezovaly vás v pohybu. Proto se v nich budete cítit příjemně a pohodlně.

Látka obleku se skládá z 80 % polyesteru a 20 % viskózy. Tato kombinace materiálu vám zajistí, že se vám oblek nebude krčit. Proto v něm budete vypadat vždy upraveně a elegantně.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost. Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci se vám budou rádi věnovat a pomohou vám s výběrem správného oblečení. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip pro vás

Výběrem obleku správná volba oblečení nekončí. Je důležité vědět, které další doplňky k němu zvolit. Přečtěte si, jak správně vybrat košili a kravatu, abyste vypadali skvěle a neudělali chybu.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...