VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Fiodor – tmavě modrý oblek pro všechny společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V originálním pánském obleku Fiodor uděláte jedinečný dojem na jakékoli společenské události. Pololesklý tmavě modrý oblek se skvěle hodí například na svatbu, ples, oslavu jubilea a pro další příležitosti. Decentní vzor a originální střihové prvky dodají vašemu vzhledu na osobitosti. Oblek z luxusní vlněné látky doporučujeme mužům, kteří vyhledávají pohodlí.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomůže opticky vytvarovat vaši postavu, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.


Popis pánského obleku Fiodor

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Fiodor je ušitý z exkluzivní pololesklé látky. Její originální strukturu tvoří kombinace tmavě modré a černé nitky. Tmavý oblek s velmi decentním vzorem skvěle využijete pro všechny společenské události, a to jak pro denní, tak večerní. V případě, že se chystáte na denní společenskou událost, například svatbu, doporučujeme jej kombinovat s tmavě hnědou obuví. Po 18. hodině uděláte perfektní dojem, pokud oblek doplníte obuví černé barvy.

Na saku se dvěma rozparky zaujmou zúžené klopy, které dokonale ladí s vyštíhleným střihem obleku. Moderním prvkem jsou rovné kapsy bez patky, které působí velmi efektně. Stylový vzhled obleku dotváří žíhané knoflíky, které kombinují tmavě modrou a světle modrou barvu.

Látka obleku je luxusní nejen svým vzhledem, ale také složením. Tvoří ji 70 % vlny a 30 % polyesteru. Díky vysokému podílu vlny je oblek prodyšný, takže se v něm budete cítit příjemně při celodenním nošení i na tanečním parketu. Příměs polyesteru snižuje mačkavost obleku. Proto v něm budete vypadat perfektně za všech okolností.


Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová výprodejová cena: 4.999 Kč

Ušetříte: 4.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost. Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci se vám budou rádi věnovat a pomohou vám s výběrem správného oblečení. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rada pro vás

Pokud chcete dotáhnout váš exkluzivní outfit k dokonalosti, doplňte oblek o luxusní společenskou košili BANDI. Věděli jste, že košile BANDI mají univerzální manžetu rukávu? Přečtěte si, jaké výhody taková košile nabízí a jak ušetří váš čas i peníze.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...