VÝPRODEJ

VÝPRODEJ exkluzivních obleků. Pánské obleky BANDI se slevou až 50 %

Výprodej značkových pánsk...
Chystáte se na svatbu, do tanečních nebo potřebujete oblek do práce? Využijte jedinečnou možnost koupit si kvalitní oblek za výjimečnou cenu. V BANDI začaly výprodeje některých typů obleků.

Nyní máte skvělou příležitost koupit si moderní a pohodlný pánský oblek již od 2.999 Kč.

Výprodej pánských obleků platí do vyprodání zásob. Podívejte se, jaké modely pánských obleků jsou aktuálně ve výprodeji.


UPOZORNĚNÍ Obleky ve výprodeji jsou v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, že ve vámi požadované velikosti budeme mít cenově zvýhodněný oblek. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Pánské obleky BANDI - VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Margun – v elegantním tmavě modrém obleku uděláte perfektní dojem v práci i ve společnosti

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pořiďte si do svého šatníku elegantní oblek, který vynosíte do práce i na společenské události. Oblek v módní tmavě modré barvě je ideálním základem outfitu pro manažera i úředníka. Skvělý dojem v něm uděláte také na svatbě, ať už jako ženich nebo svatební host. Díky tmavšímu odstínu látky jej využijete také na večerní společenské události, jako je ples nebo návštěva divadla.


Původní cena obleku: 8.799 Kč

Nová výprodejová cena: 5.899 Kč

Ušetříte: 2.900 Kč


Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Mattino – skvělá volba pro ženicha, svatebního hosta i manažera

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V modrém obleku Mattino uděláte perfektní dojem v práci i na společenských událostech konaných do 18. hodiny. Skvěle jej využijete například jako manažer nebo úředník. Dokonalou volbu představuje také pro ženicha či svatebního hosta. Exkluzivní modrá látka a moderní střihové prvky dodají vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti.


Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová výprodejová cena: 5.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Rigato – tmavě modrý oblek s decentním proužkem vám v práci přidá na respektu

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Elegantní pánský oblek Rigato je dokonalou volbou do zaměstnání. Tmavě modrý oblek s decentním proužkem skvěle vynosíte v běžný pracovní den, na pracovní poradu i na obchodní jednání. Vždy budete vypadat stylově a profesionálně. Díky tomu, že je proužkovaný vzor opravdu velmi jemný, můžete oblek využít i na společenské události, například na firemní večírek, ples nebo oslavu jubilea.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 4.799 Kč

Ušetříte: 3.000 KčPánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Jerome – luxusní oblek do práce i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V exkluzivním obleku budete skvěle vypadat a cítit se pohodlně. Pokud si potrpíte na kvalitní materiál a moderní vzhled, je pro vás pánský oblek Jerome dokonalou volbou. Perfektně ho vynosíte do práce i na společenské události, například na svatbu, ples, oslavu jubilea či do divadla. Při každé příležitosti uděláte jedinečný dojem.


Původní cena obleku: 8.499 Kč

Nová výprodejová cena: 4.399 Kč

Ušetříte: 4.100 Kč


Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Matengo – moderní oblek do zaměstnání i pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Moderní pánský oblek Matengo perfektně využijete do zaměstnání i na společenské události. Například na svatbu, ples, návštěvu divadla i pro jiné slavnostní události. Oblek v tmavě modré barvě dokonale oživí váš vzhled.


Původní cena obleku: 7.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 4.000 Kč


Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Locatelli – elegantní černý oblek s jemnými proužky

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete vyniknout mezi ostatními muži, kteří nosí černý oblek? Právě pro vás byl navržen černý pánský oblek Locatelli s jemnými bílými proužky. Perfektně ho vynosíte do práce i na méně formální společenské události. Například na firemní večírek, raut nebo oslavu.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.799 Kč

Ušetříte: 2.200 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Lago – dokonalá volba do práce i na ples

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Elegantní černý oblek Lago je vyroben v matném provedení, což vám zajišťuje jeho univerzální využití. Perfektně se hodí do práce i na společenské události, například na ples, oslavu jubilea, do divadla a k jiným příležitostem. Budete v něm vypadat skvěle a uděláte vždy jedinečný dojem.

Původní cena obleku: 7.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 4.500 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mantario – ideální oblek do práce

Pánský oblek BANDI, slim ...
VÝPRODEJ V elegantním tmavě modrém obleku s decentním proužkem budete v práci vypadat dokonale. Uděláte perfektní dojem například v kanceláři, na obchodním jednání nebo pracovním obědě. Navíc oblek Mantario vynosíte i na méně formální společenské události, jako je firemní večírek nebo raut.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 3.899 Kč

Ušetříte: 3.900 KčPánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro – ideální oblek na svatbu, ples a jiné společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Oblékněte si nový pánský oblek Ramiro, ve kterém budete vypadat elegantně a upraveně. Temný odstín šedomodré oblekové látky vám dodá moderní vzhled. Vysoký lesk obleku navíc ještě více podpoří váš pocit výjimečnosti.


Původní cena obleku: 6.499 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Venatro – dokonalost pro slavnostní události

Pánský oblek slim TIBBI V...
VÝPRODEJ Elegantní pánský oblek Venatro z lesklé černé látky je dokonalou volbou na společenské události. Doporučujeme jej na svatbu pro ženicha nebo svatebního hosta. Vynosíte ho také na ples, oslavu jubilea, do divadla i k jiným příležitostem. Budete vypadat skvěle a uděláte perfektní dojem.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 4.000 Kč


Prohlédněte si další modely elegantních pánských obleků BANDI za výprodejové ceny.


Tip pro vás

Podívejte se na otevírací dobu prodejen Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem pánského obleku a dalších doplňků pánské společenské módy. Přijměte od nás pozvání na dobrou kávu do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...