VÝPRODEJ

VÝPRODEJ exkluzivních obleků. Pánské obleky BANDI se slevou až 50 %

Výprodej značkových pánsk...
Chystáte se na svatbu, do tanečních nebo potřebujete oblek do práce? Využijte jedinečnou možnost koupit si kvalitní oblek za výjimečnou cenu. V BANDI začaly výprodeje některých typů obleků.

Nyní máte skvělou příležitost koupit si moderní a pohodlný pánský oblek již od 2.999 Kč.

Výprodej pánských obleků platí do vyprodání zásob. Podívejte se, jaké modely pánských obleků jsou aktuálně ve výprodeji.


UPOZORNĚNÍ Obleky ve výprodeji jsou v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, že ve vámi požadované velikosti budeme mít cenově zvýhodněný oblek. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Pánské obleky BANDI - VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian – dokonalá volba obleku na plesovou sezónu a jiné slavnostní příležitosti

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Nevíte, jaký zvolit oblek na společenské události? Skvělou volbou pro vás je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian. Tento model obleku doporučujeme mužům na svatbu, na plesy, do divadla, pro oslavy jubileí a jiné slavnostní události. Elegantní a slavnostní oblek je určen především pro muže, kteří chtějí vypadat slavnostně a skvěle.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 4.679 Kč

Ušetříte: 3.120 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Castano – Elegantní oblek na společenskou událost i do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Všestranný a pohodlný oblek do zaměstnání i pro společenské události. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano skvěle využijete do práce i na veškeré společenské události, jako je svatba, ples, taneční, návštěva divadla, či oslava jubilea a další příležitosti. S tímto oblekem budete mít vždy jistotu, že jste oblečen správně.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.599 Kč

Ušetříte: 2.400 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio – Výjimečný oblek vhodný jak do práce, tak pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Novinka z dílny návrhářů od BANDI. Moderní pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Stabio, je dokonalým oblekem pro muže, kteří si potrpí na kvalitu. Elegantní pánský oblek Stabio doporučujeme nosit do práce i na veškeré společenské události. Například na svatbu, na ples, do tanečních, do divadla, na oslavy jubileí a podobně. S pánským oblekem BANDI model SLIMFIT II. Stabio budete mít jistotu, že jste oblečený nejen elegantně, ale i správně.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 5.459 Kč

Ušetříte: 2.340 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Alegri – skvělá volba do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Alegri oživí váš vzhled. Svým střihem a barvou sleduje nejnovější módní trendy. Perfektně ho využijete do zaměstnání i na společenské události pořádané přes den. Jako je například svatba, oslava narozenin či setkání s přáteli.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 4.199 Kč

Ušetříte: 2.800 Kč


Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Giulio – luxusní oblek na společenské události i do práce

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Luxusní pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Giulio z prémiové kolekce využijete pro jakoukoli pracovní nebo společenskou událost. Skvěle se hodí do zaměstnání i na společenské události, jako jsou svatby, plesy, oslavy jubileí a další. V tomto obleku se budete cítit pohodlně a uděláte dojem.


Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová akční cena: 5.699 Kč

Ušetříte: 3.300 KčPánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Azzano z prémiové kolekce – skvělá volba obleku do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V elegantním pánském obleku BANDI, model TAILORED FIT II Azzano se budete cítit příjemně po celý den. Tento exkluzivní oblek se skvěle hodí do zaměstnání. Stejně dobře si jej můžete vzít i na méně formální společenské události, jako jsou oslavy narozenin, firemní večírky a další.


Původní cena obleku: 8.699 Kč

Nová akční cena: 5.499 Kč

Ušetříte: 3.200 KčPánský oblek BANDI, model SLIM FIT Rodrigo - pro výjimečného muže

Pánský oblek BANDI slim T...
VÝPRODEJ Chcete oslnit na každé společenské události? V novém pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Rodrigo v černé barvě se vám to podaří. Díky exkluzivnímu modernímu designu, který kombinuje lesklý materiál obleku s matnými detaily, získáte na eleganci a zaujmete nejednu ženu ve svém okolí.


Původní cena obleku: 6.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 3.500 Kč


Prohlédněte si další modely elegantních pánských obleků BANDI za výprodejové ceny.


Tip pro vás

Podívejte se na otevírací dobu prodejen Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem pánského obleku a dalších doplňků pánské společenské módy. Přijměte od nás pozvání na dobrou kávu do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...