VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Agostino - pro slavnostní události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský dvoudílný oblek COMFORT FIT II. Agostino je zcela nový model. Jeho slavnostní a luxusní vzhled se výborně hodí na společenské události všeho druhu - doporučujeme jej na svatby, oslavy, křtiny a podobné. Pokud si jej vezmete na svatbu jako ženich, zaručeně se odlišíte od svatebních hostů a budete nejlépe oblečeným mužem na svatbě.

Oblek COMFORT FIT II. Agostino je velmi elegantní model ve stříbrné barvě s vysokým leskem. Pevná látka zajišťuje minimální možnost pokrčení a oblek výborně drží tvar. Díky tomu budete i po celodenním nošení vypadat skvěle. Chcete zaujmout? Pak je pro vás tento model správnou volbou. 


Popis obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek COMFORT FIT II. Agostino je dvoudílný a mírně vyštíhlený model. Na první pohled zaujme jeho tmavě stříbrná barva ve vysokém lesku, díky níž oblek působí exkluzivním dojmem. Sako má propracované detaily, jako jsou zešikmené a zúžené kapsy, které jsou navíc ozdobené lesklým lemem v černé barvě. S barvou obleku je promyšleně sladěná i podšívka saka ve světle šedé barvě. Kalhoty jsou mírně vyštíhlené a s praktickým protiskluzovým pásem. Ten zajistí, že se vám nebude košile nepříjemně kasat z kalhot.

Látka ve složení 40% vlna, 30% polyester a 30% viskóza je minimálně krčivá. Byla navržena tak, aby oblek držel tvar i při celodenním nošení. Materiál je odlehčený a příjemný na dotek. Podšívka je ze 75% viskóza a 25% polyester. Vysoké procento viskózy zaručuje příjemnou chladivost látky a maximální komfort při nošení.


Původní cena: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučujeme

Chcete mít jistotu, že ženich bude na svatbě vypadat opravdu výjimečně? Doporučujeme zvýšit úroveň slavnostního oblečení o anglickou kravatu – takzvanou regatu. Podívejte se na nabídku svatebních regat v e-shopu BandiVamos.cz.


Neutrácejte zbytečně

Zajistěte si předem slevu pro první nákup, abyste si pořídili tento oblek u Pánské obleky BANDI za ještě nižší cenu. Vyplňte Test pro muže. Pokud budete v testu úspěšní, ušetříte až několik set korun.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...