VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio - pro každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Tento moderní pánský oblek byl navržený v elegantním a decentním stylu podle nejnovějších módních trendů. Díky látce v černé barvě a matném provedení oblek využijete na jakoukoliv pracovní i společenskou událost, jako je například ples, svatba, taneční a podobně. 

Stylové detaily, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy vám dodají uvolněný vzhled, který ženy milují. V kombinaci s perfektně vyváženým složením materiálu je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio skvělá volba. Moderní prvky v decentním provedení

Pánský oblek BANDI, model...
Sako modelu Livio má stylové zešikmené kapsy a zúžené klopy, které jsou světovým hitem. Přesto tento oblek vypadá stále velice elegantně a můžete jej vzít na jakoukoliv událost. 

Návrháři od BANDI vytvořili moderní oblek v oblíbeném rovném střihu, který je vhodný i pro muže s nekonfekční postavou. Tento střih zvýrazní mužská ramena a zakryje drobné nedokonalosti postavy.

Složení materiálů v kombinaci 55 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy je navržen v ideálním poměru tak, abyste se v obleku cítil příjemně po celý den. Zároveň vám materiál zajistí minimální mačkavost saka. Naopak si oblek velice dlouho zachová svou formu a vy budete vypadat vždy upraveně.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...