Pánské kabáty

Pánský oboustranný plášť BANDI, model SLIM Gorbi – i v sychravém počasí můžete vypadat stylově a elegantně

Pánský oboustranný plášť ...
AKCE VIP Návrháři od BANDI pro vás připravili exkluzivní novinku. Unikátní oboustranný plášť Gorbi, který vám nabídne dvě barevné varianty – elegantní černou a módní petrolejovou. Plášť skvěle vynosíte k pánskému obleku, volnočasovým kalhotám i džínům. Perfektně jej využijete při cestách na společenské akce, do zaměstnání i ve volném čase.

Pánský plášť Gorbi je ušitý ze speciální látky, která odpuzuje vodu. V deštivém počasí spolehlivě udrží vaše oblečení v suchu. Tento jedinečný materiál navíc odolává větru, což ještě přispěje k vašemu pohodlí. Ať už zvolíte stranu v černé, či petrolejové barvě, v pánském plášti Gorbi budete vypadat vždy stylově a elegantně.Popis pánského pláště Gorbi

Pánský oboustranný plášť ...
Návrháři od BANDI dbali na to, aby byl plášť Gorbi módní a zároveň praktický. Z jedné strany obléknete elegantní černou a z druhé stylovou petrolejovou barvu. Díky tomu plášť snadno zkombinujete s oblečením jakékoli barvy. Moderní vyštíhlený střih SLIM dá skvěle vyniknout vaší mužné postavě.

Elegantní design pláště podtrhují stylové detaily. Vyšší límec se zapínáním až ke krku oceníte při větrném počasí. Zešikmené kapsy pomohou opticky vytvarovat vaši postavu. Navíc jsou velmi prostorné. Snadno do nich uložíte například klíče a další drobnosti. Žíhané černé knoflíky působí velmi efektně.

Pánský plášť Gorbi je vyrobený z certifikované vodoodpudivé látky. Tento exkluzivní materiál je navíc větruvzdorný. Díky plášti tak budete i za nepříznivého počasí vypadat upraveně a uděláte vždy perfektní dojem. Protože je plášť velmi lehký a skladný, můžete ho nosit stále u sebe. Nepřekvapí vás ani náhlá přeháňka.

Pánský oboustranný plášť ...
Cena pánského pláště Gorbi je 6.499 Kč a jedná se o jedinečný oboustranný plášť z nejnovější kolekce BANDI 2018.

Přijďte si plášť vyzkoušet do značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci se vám budou rádi věnovat a pomohou vám s výběrem správné velikosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší kamenná prodejna BANDI.

Pokud dáváte přednost nákupu přes internet, pořiďte si plášť z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.


Původní cena pláště: 6.499 Kč

Nová akční cena: 4.999 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč


Akční VIP cena platí pouze do 1. 11. 2018 po předložení VIP karty BANDI. Nemáte ještě VIP kartu? Přečtěte si, jak věrnostní kartu získat a ušetřit až tisíce korun.


Detaily oboustranného pláště

Pánský oboustranný plášť ...
Pánský oboustranný plášť ...
Pánský oboustranný plášť ...
Pánský oboustranný plášť ...

Tip pro vás

Mějte na paměti, že v sychravém počasí byste u sebe měli vždy mít velký deštník. Schováte pod něj nejen sebe, ale i svou partnerku. Ta vaši galantnost jistě ocení. Podívejte se na elegantní deštníky BANDI.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...