Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model VALLEY Marin – stylové tmavě modré kalhoty pro váš moderní vzhled

Pánské kalhoty BANDI, mod...
AKCE VIP V módních tmavě modrých kalhotách VALLEY Marin uděláte skvělý dojem při různých příležitostech. Ideálně je využijete ve volném čase, například na procházku městem, pro posezení v restauraci nebo na koncert vaší oblíbené kapely. Pokud nemáte předepsaný dress code, perfektně je vynosíte také do práce.

Pánské kalhoty VALLEY Marin pořídíte ve dvou střizích. Vyštíhlený střih STRAIGHT FIT dokonale podtrhne váš moderní vzhled. Model STRAIGHT vám poskytne větší volnost v pohybu.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model VALLEY Grigio – módní bavlněné kalhoty využijete ve volném čase i do práce

Pánské kalhoty BANDI, mod...
AKCE VIP Ve stylových šedých kalhotách VALLEY Grigio budete vypadat skvěle při každé příležitosti. Perfektně je využijete například na procházku městem, na nákupy či posezení s přáteli. Stejně dobře je vynosíte také do práce, pokud nemusíte chodit v obleku.

Pohodlí vám zajistí mírně vyštíhlený střih STRAIGHT. Kalhoty vám skvěle padnou a zároveň vás nebudou omezovat v pohybu.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model VALLEY Sabbia – bavlněné kalhoty pro vaše pohodlí a dokonalý vzhled ve volném čase

Pánské kalhoty BANDI, mod...
AKCE VIP Stylové kalhoty VALLEY Sabbia jsou ideální volbou pro váš volný čas. V béžových kalhotách uděláte skvělý dojem na procházce městem, večeři s přáteli nebo na rande. Snadno je zkombinujete s košilí, tričkem i sakem. Vynosíte je také do práce, pokud nemáte striktní dress code. Bavlněné kalhoty vám dodají pocit pohodlí i během horkých letních dnů.

Mírně vyštíhlený střih STRAIGHT je dokonalou volbou pro muže, kteří si potrpí na pohodlí a větší volnost v pohybu.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ABBEY Marin

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Sháníte stylové pánské kalhoty typu chinos? Pak jsou pro vás ideální volbou pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ABBEY Marin. Moderní tmavě modrá barva dodá vašemu vzhledu styl. Navíc se dá snadno kombinovat s ostatními barvami.

Bavlněné kalhoty perfektně vynosíte po celý rok. Ideálně se hodí na volnočasové aktivity, například pro posezení s přáteli, na nákupy nebo procházku parkem. Skvělý dojem v nich uděláte i v práci, pokud nemáte striktně daný dress code. Budete se v nich cítit pohodlně a skvěle vypadat.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model ABBEY Grigio

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ V moderních pánských bavlněných kalhotách BANDI, model ABBEY Grigio se budete cítit pohodlně a uděláte vždy perfektní dojem. Díky módní tmavě šedé barvě je snadno zkombinujete s oblečením, obuví i doplňky různých barev. Skvěle je využijete ve volném čase, například na procházku do města, na nákupy, do kina či kavárny. Stejně dobře si je můžete vzít i do práce, pokud nemusíte nosit formální oblečení.

Bavlněné kalhoty ABBEY Grigio byly navrženy ve dvou střizích. Vyštíhlený střih STRAIGHT FIT dokonale podtrhne váš moderní vzhled. Mírně vyštíhlený střih STRAIGHT vám poskytne dostatek volnosti v pohybu a kalhoty vám skvěle padnou.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model ABBEY Chiare

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model ABBEY Chiare jsou pro vás díky módní bordó barvě dokonalou volbou pro podzimní a zimní sezónu. Bavlněné kalhoty však skvěle využijete po celý rok. Ideálně se hodí k volnočasovému saku, košili, svetru i tričku. Budete v nich vypadat vždy stylově a uděláte perfektní dojem.

Kalhoty ABBEY Chiare vynosíte ve volném čase, například na procházce městem, na rande nebo na posezení s přáteli. Stejně tak oživí váš outfit do zaměstnání, pokud nemáte striktně daný dress code. Díky kvalitnímu materiálu se v nich budete cítit příjemně při každé příležitosti.


Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Nero

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Kvalitní, pohodlné kalhoty, ve kterých budete vypadat skvěle. Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model ESENTE Nero jsou tou správnou volbou pro každého muže. Dokonale vám padnou a perfektně doplní váš vzhled.

Tyto pohodlné kalhoty v černé barvě se perfektně hodí na procházku městem, do parku, na rande i do kavárny. Stejně dobře si je můžete vzít i do práce, pokud nemusíte nosit formální oděv.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur

Pánské volnočasové kalhot...
Chcete být elegantní i ve volném čase? Pak jsou pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur právě pro vás. Decentní bledě modrý odstín osvěží váš vzhled.

Tyto pohodlné kalhoty se skvěle hodí k volnočasovým aktivitám, jako je procházka městem, posezení s přáteli, rande, do školy i na nákupy. Jistě v nich uděláte perfektní dojem, a hlavně budete vypadat skvěle.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Sangre

Pánské volnočasové kalhot...
Elegantní pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Sangre by neměly chybět v šatníku moderního muže.

Tyto kalhoty z nejnovější kolekce se perfektně hodí k volnočasovým aktivitám, jako je rande, procházka parkem, do kina, do školy i na nákupy. Budete se v nich cítit pohodlně a příjemně po celý den. Tmavě červený odstín podtrhne váš celkový vzhled.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Hledáte opravdu kvalitní volnočasové kalhoty, ve kterých se budete cítit příjemně i v horkých dnech? Doporučujeme vám pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu z nejnovější kolekce.

Tyto pohodlné kalhoty se skvěle hodí na procházku městem, do parku, na rande i do kavárny. Stejně dobře si je můžete vzít i do práce, kde nemusíte nosit formální oděv.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model slim Barrdi

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Chcete vypadat elegantně a ukázat svůj styl i ve svém volném čase? Vyzkoušejte volnočasové kalhoty BANDI, model slim Barrdi a zjistíte jejich přednosti.

Ať už se chystáte na neformální schůzku s přáteli do restaurace, do kina s partnerkou nebo na rande, tyto volnočasové kalhoty vždy oceníte. V trendových pánských kalhotech Barrdi v tmavě modré barvě se budete cítit zaručeně pohodlně a uvolněně po celý den. Pánské kalhoty doporučujeme taktéž do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oděv.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...