Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model slim Barrdi

Pánské volnočasové kalhot...
Chcete vypadat elegantně a ukázat svůj styl i ve svém volném čase? Vyzkoušejte volnočasové kalhoty BANDI, model slim Barrdi a zjistíte jejich přednosti.

Ať už se chystáte na neformální schůzku s přáteli do restaurace, do kina s partnerkou nebo na rande, tyto volnočasové kalhoty vždy oceníte. V trendových pánských kalhotech Barrdi v tmavě modré barvě se budete cítit zaručeně pohodlně a uvolněně po celý den. Pánské kalhoty doporučujeme taktéž do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oděv.

Popis pánských kalhot

Volnočasové kalhoty BANDI...
Pro tento model kalhot Barrdi byla zvolena tmavě modrá látka, takzvaná hlubinná modř. Neformálnost kalhot je zdůrazněna decentními detaily ve světle modré barvě. Lemování zadních kapes, knoflíčky na kapsách a poutko pro opasek.

Volnočasové kalhoty BANDI, model slim Barrdi byly navrženy ve střihu slim. Tento oblíbený střih se vyznačuje především ve spodní části kahot vyštíhlením nohavic. Kalhoty Vám budou perfektně sedět, ale zároveň vás nebudou příliš obepínat. Díky příjemnému a měkkému materiálu ze 100% přírodní bavlny budete mít pocit naprostého pohodlí i při celodenním nošení.

Cena kalhot je 1.699 Kč. Užijte si celodenní pocit pohodlí a ukažte svůj styl.


Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Detaily volnočasových kalhot

Při fotografování v ateliéru byl zvolen denní volnočasový outfit. Ke kalhotám Barrdi designéři od BANDI vybrali volnočasové sako Petrucci, světle modrou košili, volnočasovou kravatu z úpletu a hnědé doplňky - volnočasová obuv a opasek. Výsledný efekt při takovéto kombinaci podtrhne vzhled každého muže.


Volnočasové kalhoty BANDI...
Volnočasové kalhoty BANDI...
Volnočasové kalhoty BANDI...
Volnočasové kalhoty BANDI...
Volnočasové kalhoty BANDI...
Volnočasové kalhoty BANDI...


Tip pro Vás

Přemýšlíte s čím zkombinovat tmavě odré kalhoty, abyste vypadali skvěle? Podívejte se na nabídku pánských volnočasových košil a vyberte si tu pravou. Kalhoty skvěle vypadají také k tričku nebo svetru pro běžné nošení ve volném čase. Tuto kombinaci využijí je manažeři, kteří chtějí uvolnit svůj pracovní vzhled mimo kancelář a vypadat stylově.


Doporučujeme

K volnočasovým kalhotám volte především volnočasovou obuv. V kožené a ručně šité obuvi BANDI budou vaše chodidla jako v bavlnce od rána až do večera. Podívejte se na nabídku pánské obuvi BANDI, která perfektně padne k vašim volnočasovým kalhotům.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...