Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur

Pánské volnočasové kalhot...
Chcete být elegantní i ve volném čase? Pak jsou pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur právě pro vás. Decentní bledě modrý odstín osvěží váš vzhled.

Tyto pohodlné kalhoty se skvěle hodí k volnočasovým aktivitám, jako je procházka městem, posezení s přáteli, rande, do školy i na nákupy. Jistě v nich uděláte perfektní dojem, a hlavně budete vypadat skvěle.

Popis pánských kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Kalhoty jsou ušité z kvalitní látky, která obsahuje 97 % bavlny a 3 % elastanu. Díky přírodní bavlně se v nich budete cítit příjemně po celý den. Jsou velmi lehké a prodyšné, což oceníte zejména v horkých dnech. Díky příměsi elastanu v látce budete mít dostatek volnosti při pohybu.

Cena pánských volnočasových kalhot BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur je 1.899 Kč a jedná se o novinku dle nejnovějších módních trendů.

Přijďte si kalhoty vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat to správné oblečení, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pozor, tyto pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Azzur můžete zakoupit i přes e-shop www.BandiVamos.cz.


Další barvy volnočasových kalhot ESENTE

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu

Pánské volnočasové kalhot...

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Sangre

Pánské volnočasové kalhot...

Rady a tipy

Rádi se oblékáte podle nejnovějších trendů? Podívejte se na široký výběr pánských volnočasových sak BANDI.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...