Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Nero

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Kvalitní, pohodlné kalhoty, ve kterých budete vypadat skvěle. Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model ESENTE Nero jsou tou správnou volbou pro každého muže. Dokonale vám padnou a perfektně doplní váš vzhled.

Tyto pohodlné kalhoty v černé barvě se perfektně hodí na procházku městem, do parku, na rande i do kavárny. Stejně dobře si je můžete vzít i do práce, pokud nemusíte nosit formální oděv.

Popis pánských kalhot

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Kalhoty jsou ušité z kvalitní látky složené z 97 % přírodní bavlny a 3 % elastanu. Díky použití těchto materiálů jsou velmi lehké a příjemně se nosí. Vyštíhlený střih kalhot vám dokonale padne. Díky příměsi elastanu v látce budete mít dostatek volnosti při pohybu.

Cena pánských volnočasových kalhot BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Nero je 1.899 Kč a jedná se o novinku dle nejnovějších módních trendů.

Přijďte si kalhoty vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat to správné oblečení, abyste vypadali opravdu dokonale.

Pozor, tyto pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Nero můžete zakoupit i přes e-shop www.BandiVamos.cz.


Další barvy volnočasových kalhot ESENTE

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Sangre

Pánské volnočasové kalhot...

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model STRAIGHT FIT ESENTE Blu

Pánské volnočasové kalhot...

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...