Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model VALLEY Grigio – módní bavlněné kalhoty využijete ve volném čase i do práce

Pánské kalhoty BANDI, mod...
AKCE VIP Ve stylových šedých kalhotách VALLEY Grigio budete vypadat skvěle při každé příležitosti. Perfektně je využijete například na procházku městem, na nákupy či posezení s přáteli. Stejně dobře je vynosíte také do práce, pokud nemusíte chodit v obleku.

Pohodlí vám zajistí mírně vyštíhlený střih STRAIGHT. Kalhoty vám skvěle padnou a zároveň vás nebudou omezovat v pohybu.

Popis pánských kalhot VALLEY Grigio

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Šedé kalhoty barevně jednoduše sladíte s oblečením různých barev. Skvěle je zkombinujete s volnočasovým sakem, svetrem, košilí nebo trikem. Vytvoříte tak dokonalý volnočasový outfit, ve kterém uděláte perfektní dojem.

Pokud máte rádi ležérní vzhled, ohrňte si nohavice. Efektně tak vynikne tmavě modrá látka, která zdobí nohavice kalhot z vnitřní strany.

Volnočasové kalhoty jsou ušité z kvalitní látky ze 100% bavlny. Proto se v nich budete cítit vždy příjemně. Prodyšný bavlněný materiál je jako stvořený pro letní měsíce.

Cena pánských volnočasových kalhot BANDI, model STRAIGHT VALLEY Grigio je 2.199 Kč a jedná se o novinku navrženou ve stylu nejnovějších módních trendů.

Pořiďte si kalhoty z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde najdete aktuálně dostupné velikosti. Pokud si chcete kalhoty vyzkoušet, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám pomůže s výběrem, abyste vypadali skvěle. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.


Původní cena kalhot: 2.199 Kč

Nová akční cena: 1.799 Kč

Ušetříte: 400 Kč


Akční VIP cena platí pouze do 1. 11. 2018 po předložení VIP karty BANDI. Nemáte ještě VIP kartu? Přečtěte si, jak věrnostní kartu získat a ušetřit až tisíce korun.


Pánské kalhoty BANDI, mod...
Pánské kalhoty BANDI, mod...

Tip pro vás

Vylepšete váš ležérní outfit stylovým sakem BANDI. Vyberte si z široké nabídky pánských volnočasových sak.

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...