Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model slim Leon

Pánské volnočasové kalhot...
Chcete vypadat elegantně a ukázat svůj styl i ve svém volném čase? Ať už se chystáte na neformální schůzku s přáteli, do kina, nebo na rande se ženou. V trendových pánských kalhotech LEON v černé barvě se budete cítit zaručeně pohodlně a uvolněně po celý den. Pánské kalhoty doporučujeme taktéž do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oděv.Popis pánských kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Pro tento model kalhot LEON byla zvolena černá látka. Neformálnost kalhot je zdůrazněna nejen decentními detaily v šedé barvě. Jako je lemování zadní kapes, knoflíčky na kapsách a poutko pro opasek. Ale i módním střihem předních kapes.

Volnočasové kalhoty LEON byly navrženy ve střihu Slim. Tento oblíbený střih se vyznačuje vyštíhlením nohavic. Kalhoty Vám budou perfektně sedět, ale zároveň vás nebudou příliš obepínat. Díky příjemnému a měkkému materiálu ze 100% přírodní bavlny budete mít pocit naprostého pohodlí i při celodenním nošení.

Cena kalhot je 1.699 Kč, užijte si celodenní pocit pohodlí a ukažte svůj styl.


Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Detaily volnočasových kalhot

Při fotografování v ateliéru byl zvolen denní volnočasový outfit. Ke kalhotám LEON designéři vybrali bílou košili s černými detaily a sladili opasek s obuví v černé barvě. Výsledný efekt podtrhne Váš vzhled a vyzdvihne Vaši mužnost.


Tip pro Vás

Přemýšlíte s čím zkombinovat černé kalhoty, abyste vypadali skvěle? Podívejte se na nabídku pánských volnočasových košil a vyberte si tu pravou. Kalhoty skvěle vypadají také k tričku nebo svetru pro běžné nošení ve volném čase. Tuto kombinaci využijí je manažeři, kteří chtějí uvolnit svůj pracovní vzhled mimo kancelář a vypadat stylově.


Doporučení pro  Vás

K volnočasovým kalhotám volte především volnočasovou obuv. V kožené a ručně šité obuvi BANDI budou vaše chodidla jako v bavlnce od rána až do večera. Podívejte se na nabídku pánské obuvi BANDI, která perfektně padne k vašim volnočasovým kalhotům.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...