Kariéra

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/COPYWRITER pro slovenský trh

Copywriter u módní značky Pánské obleky BANDI

Hledám někoho, kdo zvládne napsat zcela jednoduchý a správný marketingový text ve slovenštině. Nezáleží na tom, jestli budeš psát inzerát do novin, popisek produktu na e-shop nebo blogový článek. Pokud se považuješ za profesionála, zvládneš správně zpracovat jakýkoli text. Začíná to být pro tebe zajímavé?

Co potřebuji?

Baví tě tvořit smysluplný obsah a psaní článků? Dokážeš napsat libovolný text tak, že ho čtenář doslova zhltne až do posledního písmene? Myslíš si, že zvládneš napsat tak poutavý titulek k článku, aby uživatel jednoduše neodolal a kliknul na něj? Tak tohle všechno potřebuji.

Pokud navíc přesně víš, kam ve větě patří čárka a kam nepatří, rozumíš si se stylistikou, můžeš být i dokonalý editor.

Pořád tě to zajímá? Pokračuj a zjisti, co budeš mít v BANDI na starost a čeho můžeš dosáhnout.

Co konkrétně budeš mít na starost:

Neboj se, nebudeš muset spravovat e-shop, psát do diskusí, fejkovat recenze nebo plýtvat časem oslovováním webů pro PR spolupráci. Budeš však moct pracovat na:

 • originálním newsletteru,
 • blogových článcích,
 • produktových článcích,
 • textech pro inzerci v tisku,
 • propagačních materiálech na prodejny,
 • editaci obsahu,
 • příspěvcích pro sociální sítě,
 • jednoduše můžeš psát všechny slovenské texty, které jsou interním i externím výstupem společnosti Pánské obleky BANDI.

Proč hledám marketingového specialistu?

Tuto pozice považuji za jednu z nejdůležitějších v celém marketingovém oddělení. Chci našim uživatelům, zákazníkům, čtenářům a všem, kteří se dostanou k textům, pomoct. Chci, aby po přečtení článku měli jasno o tom, jak se mají správně obléknout. Chci, aby získali pocit, že jim někdo skutečně poradil.

Jestli dokážeš psát texty, které všechno tohle splní, tak ti můžu garantovat jediné. Ocením tě zlatem.

Co od tebe očekávám?

 • inteligentní a profesionální přístup
 • schopnost vstřebat velký nával informací a porozumět jim
 • odolnost vůči stresu
 • perfektní schopnosti copywritingu
 • zálibu v marketingu

Co ti na oplátku nabízím?

 • Petrana Čerbáková i tví noví kolegové tě zaučíme – od tónu komunikace až po to, jakou kravatu doporučit na ples a jakou do práce
 • staneš se součástí pohodového týmu lidí, kteří ti vždy rádi podají pomocnou ruku
 • budeš pracovat v moderním prostředí v centru Ostravy, do kterého se snadno dostaneš MHD, nebo můžeš přijet autem a zaparkovat na vlastním parkovišti přímo u firmy
 • kdykoli během dne si můžeš pochutnat na výborné firemní kávě a na oběd si zajdeš se stravenkami
 • těšit se můžeš i na dny dovolené navíc

Pokud tě předchozí řádky zaujaly, pak už zbývá jediné. Vypracuj úkol dle zadání níže. Zpracuj ho dle svého nejlepší vědomí a svědomí a pošli nám ho spolu s tvým životopisem. Potřebuji se přesvědčit o tom, že opravdu umíš psát. Pokud se mi tvé texty budou líbit, pak se s tebou ráda potkám i osobně.

Zadání úkolu na dokonalý marketingový text:

 1. Vyber si jakoukoliv věc, kterou máš doma, ale už ji nepotřebuješ a chceš ji prodat. Napiš na ni ten nejlepší inzerát, který ti zaručí, že danou věc určitě prodáš.
 2. Představ si, že pracuješ ve firmě, která dováží ovoce. Vznikla situace, kdy se vám ve skladu nahromadilo větší množství banánů, které potřebujete přes váš e-shop co nejdříve prodat. Napiš reklamní článek, který má působit redakčním dojmem (radící článek, lifestyle, cokoliv tě napadne). Přesvědč jím čtenáře, že si mají banány koupit právě na vašem e-shopu.

Oba vypracované úkoly ve SLOVENŠTINĚ, svůj životopis a motivační dopis nám zašli prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na e-mail personalista@bandi.cz. Do předmětu uveď: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA/COPYWRITER.

POZOR! Pro zařazení do výběrového řízení je potřeba zpracovat a poslat oba úkoly ve slovenštině. Reakce, které nebudou obsahovat zpracování úkolu, budou vyřazeny.

Nenašli jste, co jste hledali? Podívejte se na další aktuální nabízené pozice.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.