Kariéra

PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Ústí nad Labem

PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI

Jste milovníci módy a chtěli byste se stát profesionály v tomto oboru? Nebo jen hledáte práci, která by Vás naplňovala a byla všechno jen ne stereotyp a nuda? A pokud jste ještě k tomu cílevědomí a chcete se v profesním životě stále posouvat dopředu, pak čtěte dále.

Do naší prodejny v Ústí nad Labem hledáme šikovnou kolegyni, nebo kolegu na pozici Odborný poradce.

Jaká bude náplň Vaší práce:

Není prodavač, jako prodavač. V prodejnách Pánské obleky BANDI narazíte na skutečné odborné poradce. A co si pod tím vším představit? Odborný poradce je člověk, který je profesionálem ve svém oboru a umí klientovi udělat z nákupu zážitek. Jeho náplní práce a vlastně i radostí je poskytnou klientům příjemný servis třeba u kávy a pomoci jim s výběrem vhodného oblečení na jakoukoliv společenskou událost, např. svatby, plesy, maturity, či oblékat VIP osobnosti. Vzhledem k tomu, že nabízíme i široký sortiment volnočasové módy, má odborný poradce prostor popustit uzdu fantazii a klientům sestavit dokonalý outfit třeba do práce, na schůzku či pohovor. Každý den odborného poradce je jiný, takže stereotyp s námi určitě nezažijete.

POZOR: Pozice není vhodná pro každého. Pokud neradi komunikujete s lidmi a nedokážete naslouchat druhým, pak u nás štěstí nenajdete.

Co by měl mít ideální kandidát:

  • Středoškolské vzdělání/odborné vyučení s maturitou
  • Vstřícnou povahu, pečlivost a trpělivost
  • Komunikativnost, profesionální a empatický přístup k zákazníkovi
  • Bydliště v Ústí nad Labem a okolí výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Co můžete od společnosti BANDI VAMOS s.r.o. očekávat:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Pouze denní směny
  • Zaškolení zkušenými kolegy
  • Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • Domácí a přátelskou atmosféru
  • Nadstandardní pracovní zázemí
  • Motivující a transparentní systém odměn a benefitů

A co se vám bude určitě líbit:

  • Můžete využít zaměstnaneckých slev na nákup zboží společnosti
  • Uděláme Vám radost dárkem k Vašim narozeninám
  • Přispějeme Vám na tzv. „pojistku na blbost“, zdravotní obuv a pracovní oděv
  • Jistě Vás potěší kvartální společenské akce všech zaměstnanců prodejny
  • S nástupem na dobu neurčitou dostanete finanční odměnu a k tomu 5 dnů dovolené navíc
  • Za kvalitně odvedenou práci Vás rádi ohodnotíme prémiemi
  • Můžete využít volné vstupy na různé sportovní či společenské události
  • Příplatky za práci přesčas
  • Roční odměny

Třešničkou na dortu pro Vás může být skutečnost, že budete pracovat v nadstandardně zařízeném prostředí a také možnost kariérního růstu na jakoukoliv pozici ve společnosti. Nemáte zkušenosti s obdobnou pozicí? Nevadí, naučíme Vás orientovat se v prostředí pánské společenské módy a do všeho Vás zasvětíme.

Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli mnohem více, neváhejte nám zaslat svůj životopis prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na e-mail: kariera@bandi.cz. Do předmětu uveďte: PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Ústí nad Labem.

Nenašli jste, co jste hledali? Podívejte se na další aktuální nabízené pozice.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.