Bandi » Kariéra » PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Praha

Kariéra

PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Praha

Jste milovníci módy a chtěli byste se stát profesionály v tomto oboru? Nebo jen hledáte práci, která by Vás naplňovala a byla všechno jen ne stereotyp a nuda? A pokud jste ještě k tomu cílevědomí a chcete se v profesním životě stále posouvat dopředu, pak čtěte dále.

Do naší prodejny v Praze hledáme šikovnou kolegyni, nebo kolegu na pozici Odborný poradce.

Pánské obleky BANDI - inzerát prodavač/stylista

Jaká bude náplň Vaší práce:

Není prodavač, jako prodavač. V prodejnách Pánské obleky BANDI narazíte na skutečné odborné poradce. A co si pod tím vším představit? Odborný poradce je člověk, který je profesionálem ve svém oboru a umí klientovi udělat z nákupu zážitek. Jeho náplní práce a vlastně i radostí je poskytnou klientům příjemný servis třeba u kávy a pomoci jim s výběrem vhodného oblečení na jakoukoliv společenskou událost, např. svatby, plesy, maturity, či oblékat VIP osobnosti. Vzhledem k tomu, že nabízíme i široký sortiment volnočasové módy, má odborný poradce prostor popustit uzdu fantazii a klientům sestavit dokonalý outfit třeba do práce, na schůzku či pohovor. Každý den odborného poradce je jiný, takže stereotyp s námi určitě nezažijete.

POZOR: Pozice není vhodná pro každého. Pokud neradi komunikujete s lidmi a nedokážete naslouchat druhým, pak u nás štěstí nenajdete.

Co by měl mít ideální kandidát:

– středoškolské vzdělání/odborné vyučení s maturitou

– vstřícnou povahu, pečlivost a trpělivost

– komunikativnost, profesionální a empatický přístup k zákazníkovi

– bydliště v Praze a okolí výhodou

– praxe na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Co můžete od společnosti BANDI VAMOS s.r.o. očekávat:

– práci na hlavní pracovní poměr

– pouze denní směny

– zaškolení zkušenými kolegy

– dlouhodobou práci ve stabilní společnosti

– domácí a přátelskou atmosféru

– nadstandardní pracovní zázemí

– motivující a transparentní systém odměn a benefitů

A co se vám bude určitě líbit:

– můžete využít zaměstnaneckých slev na nákup zboží společnosti

– uděláme Vám radost dárkem k Vašim narozeninám

– přispějeme Vám na tzv. „pojistku na blbost“, zdravotní obuv a pracovní oděv

– jistě Vás potěší kvartální společenské akce všech zaměstnanců prodejny

– s nástupem na dobu neurčitou dostanete finanční odměnu a k tomu 5 dnů dovolené navíc

– za kvalitně odvedenou práci Vás rádi ohodnotíme prémiemi

– můžete využít volné vstupy na různé sportovní či společenské události

– příplatky za práci přesčas

– roční odměny

Třešničkou na dortu pro Vás může být skutečnost, že budete pracovat v nadstandardně zařízeném prostředí a také možnost kariérního růstu na jakoukoliv pozici ve společnosti. Nemáte zkušenosti s obdobnou pozicí? Nevadí, naučíme Vás orientovat se v prostředí pánské společenské módy a do všeho Vás zasvětíme.

Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli mnohem více, neváhejte nám zaslat svůj životopis prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na e-mail: kariera@bandi.cz. Do předmětu uveďte: PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Praha.

Nenašli jste, co jste hledali? Podívejte se na další aktuální nabízené pozice.

Sdílejte s přáteli:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.