Kariéra

Vedoucí prodejny Pánské obleky BANDI

Zajímáte se o pánskou módu a chcete vést tým skutečných profesionálů? Zastáváte osobitý, proklientský až téměř rodinný přístup k zákazníkům? Značka Pánské obleky BANDI splní vaše očekávání!

Staňte se členem manažerského týmu obchodního oddělení a přispějte tak k dalšímu růstu společnosti, která je symbolem prvotřídní kvality, designu a jedinečného stylu.

Koho hledáme:

  • Zkušeného a motivovaného manažera, který je schopen vést prodejnu k dosažení obchodních cílů, osobnost schopnou motivovat tým odborných poradců k dosažení plánu tržeb. Osobnost, která se umí samostatně rozhodovat a vyznačuje se proklienským přístupem, má silné organizační a komunikační schopnosti.
  • Kandidáta s ukončenou SŠ, řidičským průkazem sk. B a trestní bezúhonností.

Máte obavy, že se v pánské společenské módě dostatečně nevyznáte? Nevadí, vše vás naučíme. Pozor však, na pozici se neobejdete bez proaktivního přístupu, obchodního myšlení a odvahy nést zodpovědnost za výsledky.

Proč pracovat právě u nás:

  • atraktivní finanční ohodnocení v závislosti na vašich zkušenostech a dovednostech  (45 000 ‍–‍ 65 000 Kč)
  • nabízíme vám stabilní příjem v podobě férové fixní měsíční mzdy, a navíc vás odměníme za vaši práci velmi atraktivními bonusy
  • pro regeneraci a obnovu energie poskytujeme 25 dnů dovolené, 3 dny Sick days v roce jsou samozřejmostí
  • o hardware si nemusíte dělat starosti, dáme vám kvalitní notebook a telefon iPhone
  • pro sportovce a milovníky wellness nabízíme dotovanou Multisport kartu
  • najdete u nás rodinnou atmosféru, kde je každý člen týmu ceněn a podporován

Pokud chcete být součástí nadčasové módní značky a předním lídrem v oblasti pánských obleků v Česku a na Slovensku, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře ještě dnes.

Těšíme se na vás!

HR tým BANDI

Josef Konečný

vedoucí prodejny Pánské obleky BANDI Praha-Michle

Josefe, proč jsi v BANDI?

Vždy mě zajímala móda. Již při nástupu jsem měl možnost pracovat pod skvělou manažerkou, která mi ukázala smysl a politiku BANDI. Tohle příjemné prostředí a rodinný kolektiv mě natolik namotivoval a nadchl, že se BANDI stal můj druhý domov. Pracuji tu již 10 let a za tu dobu jsem měl možnost být u rozvoje a růstu této firmy. Přesvědčil jsem se o tom, že dělám práci, která má smysl. Pracuji a dělám něco, co mě baví se skvělým týmem a zázemím.

Jak vypadá tvůj běžný pracovní den?

Můj běžný pracovní den začíná šálkem kávy a krátkou ranní poradou, kde se snažím namotivovat svůj tým k příjemnému začátku pracovního dne. Nastavím poradcům a sobě program na daný den, se kterým se seznámíme. Po skončení porady se věnuji drobné administrativě, kontrole výsledků, cílů a čísel své prodejny. Udržuji pevné vztahy na pracovišti tím, že trávím polovinu svého pracovního dne se svým týmem na prodejně, abych mohl být poradcům kdykoliv nápomocen. Pracujeme na společném rozvoji a snažíme se, aby každý zákazník, který nás navštíví, odcházel s ojedinělým zážitkem.

Jaké máš nadřízené?

Za dobu, kdy pracuji v BANDI se stali z mých nadřízených kolegové a kamarádi. Je mezi námi důvěra a zároveň mám to veliké štěstí, že se mohu o ně vždy opřít a vím, že mě vždy podpoří, ať se jedná o pracovní, tak i osobní záležitosti. Jsme tu jedna velká BANDI rodina, co drží při sobě a máme mezi sebou vzájemnou oporu.

Markéta Posselt

vedoucí prodejny Pánské obleky BANDI Liberec

Markéto, proč jsi v BANDI?

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem si vybrala právě tuto firmu, je její stabilita a dlouholetá přítomnost na trhu. Dále mě oslovil přátelský a podpůrný kolektiv, který mi vždy ochotně pomůže a sdílí se mnou radost z dosažených úspěchů. Atmosféra na pracovišti je velmi příjemná a pohodová, což mi pomáhá cítit se dobře a plně se soustředit na svou práci. Jsem hrdá na výsledky, kterých společně dosahujeme a oceňuji, že naše úsilí je rychle vidět a je oceněno.

Jak vypadá tvůj běžný pracovní den?

Vzhledem k flexibilní pracovní době od pondělí do pátku mám možnost si efektivně rozvrhnout své pracovní dny tak, abych stíhala jak pracovní úkoly, tak i významné osobní záležitosti během týdne. Díky samostatnému fungování a vedení svého týmu mám možnost pracovat vlastním tempem a stylu, přičemž se snažíme společně dosáhnout kvalitních výsledků. Svému týmu poskytuji potřebnou podporu a směřování, abychom efektivně spolupracovali a dosahovali našich cílů. Díky těmto prvkům je můj pracovní den dynamický, plný výzev a příležitostí pro osobní i profesionální růst.

Jaké máš nadřízené?

Mám to štěstí pracovat pod vedením týmu nadřízených, na které se mohu vždy spolehnout a s důvěrou se na ně obrátit. Jsou pro mě oporou v jakékoliv situaci a vždy ochotni poskytnout podporu a pomoc, když je to potřeba. Jejich ochota je pro mě cenná a vytváří prostředí, ve kterém se cítím podporována a motivována k dosahování svých profesních cílů.

    Mohlo by vás zajímat