Jak správně vybrat košili

Jak vybrat správný typ košile?

Pánské obleky BANDI

Také se někdy ztrácíte v široké nabídce pánských košil? Potřebujete si pořídit jednu správnou košili na určitou událost? Poradíme vám, jak se zorientovat v pestré nabídce pánských košil, která je v současné době dostupná snad ve všech prodejnách s pánským oblečením.

Přečtěte si základní rozdělení pánských košil a budete v obraze.


Více info

Revoluce v zapínání knoflíků u rukávů košil - UNIVERZÁLNÍ MANŽETA KOŠILE

Obrázek č. 1

Pánské obleky BANDI vám představuje absolutní novinku v pánském společenském odívání. Univerzální manžeta na rukávu košile vám umožní použít zapínání rukávu jak na obyčejný knoflík, tak i na manžetové knoflíky. Proč tato změna a toto delikátní a praktické vylepšení? Je známo, že manžetové knoflíky zaznamenaly návrat ve standardu pánské společenské módy. Jejich použití však bylo podmíněno nákupem košile, která je ušita s manžetovými rukávy bez knoflíků - pouze s otvory pro manžetové knoflíky. Jak to tedy vypadá v praxi? Sledujte fotografie s možnostmi zapínání a praktické možnosti použití při různých událostech.

Více info

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...