Košile společenské

Pánské společenské košile BANDI, střih REGULAR

Detail pánské společenské...
Společenské košile REGULAR jsou mírně vyštíhleného střihu, který vás nikde nestahuje ani na vás nevlaje. Volný střih košil zakryje drobné nedokonalosti postavy, jsou tedy vhodné pro muže jakéhokoliv věku.

Společenské košile REGULAR jsou navrženy s univerzální manžetou, která umožňuje zapnout košili jak na klasické košilové knoflíky, tak na slavnostní manžetové knoflíčky. Díky této novince doporučujeme košile k dennímu nošení do zaměstnání nebo na společenské a slavnostní události. V košili REGULAR budete vypadat skvěle, i když si rozepnete límeček, vyhrnete rukávy a obléknete rifle.


Popis společenských košil REGULAR

Detail pánské společenské...
Společenské košile střihu REGULAR s dlouhými rukávy se vyznačují vyštíhlením v oblasti pasu. Kolem hrudníku a na rukávech jsou volného střihu. To vám zajistí volný pohyb a maximální pohodlí. Kvalitní složení materiálu je přizpůsobeno tak, abyste se v košili cítili příjemně a vzdušně při celodenním nošení nebo také v teplých letních dnech.

Společenské košile REGULAR jsou opatřeny univerzální manžetou, která umožňuje zapínání rukávů košile na klasické knoflíky i na společenské manžetové knoflíčky. Tato novinka v pánské společenské módě vám dává možnost mít jednu košili na formální události, například do práce, a zároveň do společnosti, například na ples. Stačí vyměnit knoflíčky a z oblečení pro obchodní jednání se rázem stane oblečení do společnosti. Podívejte se na elegantní manžetové knoflíčky do společnosti.

BANDI vám nabízí pánské košile REGULAR od velikosti 37 do velikosti 46 podle obvodu krku a do výšky postavy 194 centimetrů. Díky tomu si bez problémů vybere z široké nabídky také muž nekonfekční postavy a jakékoli věkové kategorie.

Ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI vám odborní poradci pomohou s výběrem nejvhodnější košile tak, aby vám seděla jako šitá na míru.


Fotografie společenských košil REGULAR

Pánská společenská košile...
Pánská společenská košile...
Pánská společenská košile...
Pánská společenská košile...
Pánská společenská košile...
Pánská společenská košile...

Tip navíc

Nevíte, jaký střih košile je vhodný právě pro vás? Podívejte se na rozměrovou tabulku pánských košil BANDI. Na e-shopu si můžete rovnu nakoupit z pohodlí vašeho domova nejen košile, ale také další doplňky pánské společenské módy za skvělé ceny.


Tip pro vás

Pokud potřebujete košili pro slavnostní nebo oficiální příležitost, doporučujeme košili jednobarevnou, nejlépe v bílé barvě. K ní si vyberte kravatu v jakékoli barevném odstínu i se vzorem. Podívejte se na aktuální nabídku pánských košil na e-shopu BandiVamos.cz.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...